Чи знижує windows 11 продуктивність настільних процесорів amd ryzen в іграх-тести від tg

0
8

Кілька днів тому amd офіційно визнала, що перехід на нову операційну систему знижує продуктивність всіх актуальних процесорів. Іншими словами, немає жодного підтримуваного windows 11 процесора ryzen, який би не був схильний до настільки прикрої неприємності. Amd повідомила користувачам, що робить все можливе, щоб вирішити виниклі проблеми в найкоротші терміни, адже постраждали не тільки настільні комп’ютери, але і високопродуктивні серії epyc і threadripper. Оскільки подібна інформація не могла залишитися непоміченою, користувачі розділилися на кілька таборів. Перші, явно раді тому, що трапилося, оскільки знайшли черговий привід посміятися над любителями продукції amd. Другі навіть нічого не помітили, оскільки далекі від усіх протистоянь синіх і червоних, а ось власники постраждалих процесорів обурюються.

Що ж, сьогодні саме час зрозуміти, чи має сенс обурюватися власникам процесорів amd. Може все не так погано і можна вже сьогодні переходити на нову операційну систему? ну а допоможуть нам у цій непростій справі представники каналу testing games. Вони озброїлися процесором ryzen 9 5900x, зробивши тестові записи в декількох іграх. Відзначимо, що вибір процесора логічний. Раніше зазначалося, що найменше схильні до зниження продуктивності 6-ядерні камені, в той час як 8-ядерні і вже тим більше 12-ядерні можуть втрачати до 15% fps. Давайте ознайомимося з результатами, систематизованими в невелику таблицю.

Вважаємо, що робити середнє по всіх тестах немає ніякої необхідності. Як бачите, установка windows 11 дійсно знижує загальну продуктивність системи. У деяких іграх спостерігається падіння fps на пару кадрів в секунду, але нічого критичного ми не побачили. А ось чи варто переходити на нову операційну систему, або краще почекати, це вже більш складне питання. Справа в тому, що офіційно розсилка ще не почалася. Це трапиться не раніше 2022 року, а поки отримати windows 11 можуть тільки інсайдери. У той же час будь-хто може завантажити iso-образ, що дозволить провести чисту установку. Це призведе до втрати всіх файлів і призначених для користувача даних, включаючи програмне забезпечення.

Експерти рекомендують трохи почекати. Немає ніякої потреби сьогодні ставати бета-тестером. Якщо вам так хочеться випробувати нові можливості, то зробіть це за допомогою віртуальної ос. У будь – якому випадку навіть після релізу windows 11-це не та операційка, про яку нам віщала microsoft, оскільки частина функцій поки не працює. Це стосується і розширеної підтримки додатків android. Що до побоювань зниження продуктивності, то на 6-ядерному процесорі з високою часткою ймовірності ви нічого не помітите.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here