Home Без рубрики Незвичні хоббіти з’являться в серіалі» володар кілець » від amazon

Незвичні хоббіти з’являться в серіалі» володар кілець » від amazon

0
84

За словами сера ленні генрі, в прийдешньому телешоу «володар кілець» будуть представлені небілі хоббіти.

Епічна трилогія пітера джексона розповідає про хоббіта фродо беггінса в його героїчній подорожі знищити кільце влади і врятувати середзем’я від тиранії темного лорда. Адаптація літературного шедевра дж. Р. Р. Толкіна часто вважається однією з найуспішніших і популярних кінематографічних франшиз всіх часів, а успіх фільмів привів до екранізації «хоббіта» кілька років по тому.

З тих пір, як фільми закінчилися, спадщина «володаря кілець» продовжувала існувати, і багато фентезі порівнювалися з класикою. Нещодавно стало відомо, що серіал від amazon вийде восени 2022 року на платформі prime video. Довгоочікуване шоу готувалося роками, і вважається одним з найдорожчих проектів.

Нещодавно одна з зірок шоу, британський комік ленні генрі, похвалив різноманітність акторського складу і команди, розкривши появу чорних хоббітів. Актор розповів про відмінності між фільмами і серіалом, а також про те, що в новій адаптації буде більше уваги приділятися різноманітності і можливостям жінок.

Я харфут, чорний хоббіт. Це чудово, і що примітно в цьому проекті, це приквел до епохи, яку ми бачили у фільмах, мова йде про перші дні існування шира і світу толкіна, тому ми корінне населення харфутів, ми хоббіти, але нас звуть харфути, ми мультикультурні, ми – плем’я, а не раса, тому ми чорні, азіати і коричневі, навіть маорі.

Хоча amazon ще не представили трейлер свого телешоу «володар кілець» , насправді про серіал відомо досить багато, хоча до прем’єри залишився рік. Дія відбуватиметься за 1000 років до подій повнометражних фільмів, що дозволить сценаристам досліджувати нові історії з персонажами, яких глядачі ще не зустрічали. Галадріель, елронд і саурон будуть частиною історії.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here