Тепер ви можете налаштувати гітару в google search

0
10

Ви вже могли використовувати пошукову систему google для гри в pac-man, розпізнавання чужого почерку і виконання бочки в пошуку (скопіюйте або вставте фразу: do a barrel roll і натисніть enter). Тепер компанія google додала ще один інструмент, і на цей раз він призначений для музикантів і ви можете використовувати його і для налаштування своїх інструментів. Ресурс android police першим виявив нову функцію налаштування гітари, вбудовану в google search, яка дозволяє користувачам викликати інструмент, просто набравши в рядку пошуку » google tuner «.

реклама

Це не перший раз, коли компанія намагається допомогти людям з налаштуванням — google assistant пропонує подібну функцію з 2017 року. Але враховуючи, наскільки всюдисущим став пошук від google, і як стало просто, скажімо, набрати дану фразу, це миттєво відкриває цю функцію практично для всіх, у кого є браузер на будь-якому з пристроїв і працює мікрофон.

З боку корпорації google це також досить вдале рішення для комфортного проведення часу, враховуючи те, що гра на гітарі стала популярним заняттям під час пандемії covid-19. Згідно з дослідженням, опублікованим на початку цього тижня в співавторстві з компанією fender, за останній рік близько 16 мільйонів чоловік взяли в руки цей інструмент.

І дійсно, це дуже просто: дозвольте доступ до мікрофону вашого пристрою і пошукова система підкаже вам, як слід налаштувати ваш інструмент (або голос) — вище або нижче. Так що, можливо, він стане в нагоді і для вокальної розминки!

Звичайно, наскільки добре цей інструмент буде працювати для вас, залежить від використовуваного мікрофона. Видання android police повідомило про використання деяких пристроїв, таких наприклад як модель galaxy z fold 3, які не могли вловити звуки, якщо вони не були досить гучними і не відтворювалися в безпосередній близькості від телефону. У будь-якому випадку, це цікавий інструмент, який, безсумнівно, полегшить людям боротьбу зі стресом. Функціонал доступний з 8 жовтня 2021 року

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here