Ммо book of travels стала доступна в ранньому доступі steam

0
11

Сьогодні 11 жовтня розробник і видавець might and delight повідомили про вихід своєї мережевої та рольової гри, під назвою book of travels в ранньому доступі steam. Вихід проекту вже неодноразово переносився, команді розробників знадобилося більше часу на виправлення помилок, ніж планувалося раніше.

Book of travels натхненна видами мистецтва, анімації та літератури, які зображують темні і прекрасні світи. Цей світ, створений у вишуканих, розписаних вручну декораціях, чарівний для дослідження, але не без випадкових зловісних зіткнень.

Поки користувачам буде доступна тільки нульова глава сюжетної історії, певні частини півострова плетений берег, 12 форм для персонажа, 23 зони, 113 скілів і місто каса. У стадії early access проект пробуде два роки.

+ ще 1 картинка

Пишіть «книгу мандрів» разом з іншими гравцями і спробуйте, як це, коли рольова гра не веде вас за руку. Це спокійне пригода в дусі старих класичних ігор, яке перенесе вас в казковий світ… Але це ще й новий досвід-рольова гра без лінійних завдань і сюжетних ліній. Відправляйтеся у вільну подорож по диким місцям і жвавим містам півострова плетений берег. Проберіться в глибини намальованого світу, розвідайте його секрети і розгадайте таємниці. Немає жодної головної мети, немає початку або кінця-але для смертних персонажів ставки можуть бути високі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here