Приголомшливі роботи з soulstober 2021-щорічного художнього конкурсу по dark souls і bloodborne

0
9

Soulstober — це веселе арт-змагання, в якому художникам і творцям пропонуються завдання на жовтень місяць. Завдання soulstober, засновані на назві заходу, навмисно пов’язані з елементами dark souls, такими як «душа», «нежить» і «ритуал». Захід триває всього десять днів, проте вже створені фантастичні ілюстрації до початкових завдань заходу.

Джесс сето, концепт-художник та ілюстратор, поділився своїм незвичайним внеском у soulstober цього року. Художні роботи сето прикрашають кожну підказку soulstober уявними відсиланнями до bloodborne, а також до конкретних ігор франшизи dark souls. Перший щотижневий дедлайн був досягнутий сьогодні.

Всі ілюстрації сето до soulstober-це чорно-сірі начерки з приголомшливими деталями, які чудово відображають персонажів і оточення fromsoftware. Для останнього щоденного завдання, «фестиваль», сето зобразив мисливця з bloodborne, що дарує посланцям урну фестивалю. Буде цікаво подивитися, які послідовності і персонажів сето зможе інтерпретувати для наступних жовтневих завдань, адже попереду ще понад півмісяця щоденних художніх робіт.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here