Таїланд побудував одну з найбільших у світі плавучих гідросонячних електростанцій

0
101

Уявіть собі, що якщо б ви могли використовувати як сонячну енергію, так і енергію води. Хіба це не збільшить ваші шанси на енергетичну незалежність? управління з виробництва електричної енергії таїланду побудувало одне з найбільших у світі плавучих гідросонячних енергетичних комплексів в провінції убон ратчатхані.

Площа цього гібридного проекту становить 300 акрів (121 гектар), він побудований на водосховищі греблі сіріндхорн. Він складається з 144 417 елементів сонячних батарей, які разом утворюють сім сонячних установок, здатних виробляти значні 45 мвт енергії.

Таїланд побудував одну з найбільших у світі плавучих гідросонячних електростанцій

Проект також генерує енергію від турбін греблі і використовує високоспеціалізовану систему управління енергією, яка перемикається між сонячною і гідроенергією в залежності від того, яка з них більш доступна в даний момент.

Таким чином, гідросонячна система може забезпечити оптимальний рівень продуктивності незалежно від погодних умов. Нарешті, для того, щоб вода ніколи не піддавалася забрудненню, частина сонячної ферми гібридного проекту побудована з сонячних панелей з подвійним склом, які дуже стійкі до вологи.

Що являє собою наука, техніка і технологія, що лежить в основі сонячної установки? які турбіни і сонячні панелі вона використовує? чи є у управління з виробництва електроенергії таїланду плани по реалізації ще декількох подібних проектів? на всі ці та інші питання можна знайти відповіді у відеоролику розташованому вище.

» у плані виробництва електричної енергії існують обмеження, коли мова йде про сонячну енергію, тому ми усунули ці обмеження, безперервно генеруючи енергію за допомогою гібридної системи. Крім того, ми використовуємо всі можливості, щоб найкращим чином використовувати кожну технологію. У нас є місце на поверхні води, є гідроелектростанція з високовольтною системою передачі енергії. Таке поєднання дозволить знизити вартість виробництва електроенергії на одиницю потужності».

Згідно з останнім планом розвитку електроенергетики, до 2037 року таїланд планує отримувати 35% енергії з джерел, що не використовують викопне паливо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here