В epic games набирає популярність симулятор пк-геймера: гру завантажили 4 мільйони чоловік

0
12

Мільйони користувачів по всьому світу бажають називати себе «пк-боярами» або, по-нашенськи, геймерами. У кого-то під час дефіциту виходить купити навіть rtx 3080, хтось з останніх сил збирає на нові комплектуючі, а хтось просто грає в симулятор пк-геймера pc building simulator. Автори проекту розповідають, що останнім часом він стає все популярнішим серед нової аудиторії.

про те ж говорить і статистика epic games store: з тих пір як гра офіційно з’явилася в магазині 7 жовтня, її завантажили більше 4-х мільйонів чоловік. Розробники в особі студії claudiu kiss пропонують геймерам безкоштовно зануритися в атмосферу комп’ютерної майстерні дядька тіма, де головний герой протягом всієї гри буде займатися ремонтом ігрових комп’ютерів, їх складанням, розбиранням, чищенням, діагностикою та тестуванням.

Серед офіційних партнерів pc building simulator можна знайти hyperx, amd, asus, bequiet, nvidia, msi, razer, intel і безліч інших корпорацій, чиї комплектуючі часто миготять в сюжеті гри за партнерськими домовленостями. На даний момент в грі 2 режими: кар’єра і пісочниця. У першому, як легко здогадатися, користувач проходить сюжетну лінію, поступово добираючись до відомих брендів, а в другому всі найкращі комплектуючі доступні з самого початку. Гравцеві потрібно лише зібрати собі віртуальний комп’ютер мрії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here