«веном 2» створив проблему для людей ікс і мутантів в mcu

0
86

«веном 2 » нарешті вийшов у кінотеатрах після декількох затримок, і, схоже, очікування того варте-принаймні, з точки зору, так як у стрічки хороші касові збори.

Зайве говорити, що фільм подивилися багато фанатів marvel. Глядачам подобається динаміка між едді броком (том харді) і веномом, в той час як лиходій вуді харрельсона разом з карнажем творить безумство десь неподалік.

Симбіоти — не єдині важливі персонажі. Новачком у цій всесвіті є френсіс баррісон (наомі харріс), також відома як вереск. Персонаж є першим, кого представляють на початку, і в підсумку вона стає напарником клетуса.

У фільмі була навіть одна велика деталь, пов’язана з вереск, яка могла мати величезне значення, принаймні, так думають люди. Описуючи френсіс, відзначається, що вона є мутантом. У кінокоміксі немає ніяких додаткових пояснень або подробиць, і він навіть не зачіпає цю тему пізніше.

Цей термін просто використовується для опису того, як з’явилися здібності персонажа. Однак наслідки очевидні — люди ікс.

Отже, якщо вереск насправді мутант, то чому вона з’являється у фільмі про венома, що належить sony pictures? зрештою, термін «мутанти» тепер належить disney і marvel studios.

Що ж, відповідь на це, мабуть, полягає в тому, що вона була в першу чергу лиходієм людини-павука, що дало sony можливість використовувати її у своєму проекті. Marvel studios, однак, ймовірно, можуть використовувати персонажа і в mcu.

Бачите, авторські права на персонажів і безліч пов’язаних з ними положень можуть бути дуже складними. Хоча персонажі найчастіше можуть використовуватися однією студією, іноді дві різні компанії мають доступ до одного і того ж героя або лиходія.

Найвідоміший приклад-п’єтро максимофф / ртуть, який з’явився як в «месниках: ера альтрона «, так і в » людях ікс: дні минулого майбутнього » . При цьому студія marvel не могла посилатися на мутантів, в той час як fox не могли натякати на зв’язки з месниками.

Тим не менш, якимось чином sony змогли використовувати термін «мутація», звертаючи особливу увагу на здібності френсіс і їх походження. Це схоже на досить чітке вказівку на її статус мутанта

Однак є сіра зона. Як відомо фанатам, sony pictures і marvel studios вже досить давно працюють разом, коли справа доходить до людини-павука. Угода між компаніями дозволила пітеру паркеру (том холланд), який все ще повністю належить sony, стати основним членом mcu; з тих пір він з’явився в шести проектах кінематографічної всесвіту.

Нещодавно між двома студіями відбулася невелика сварка, яка вирішилася новою угодою. Багато деталей залишаються розпливчастими, але людина-павук повинен залишитися в mcu, результатом чого став фільм «людина-павук: немає шляху додому » .

Сцена після титрів «венома 2» вказує, що ця нова угода між двома студіями додала значних переваг для sony: веном тома харді тепер знаходиться в кіновсесвіті marvel.

Отже, якщо у двох студій є можливість розповідати історії в різних напрямках, чи може це означати, що відмова sony навмисно використовували термін «мутанти»? чи може мутація френсіс стати першим будівельним блоком для введення мутантів в mcu?

Генеральний директор marvel studios кевін файгі ніколи б не дозволив sony pictures володіти такою цінною частиною mcu. Коли справа доходить до людини-павука, у marvel пов’язані руки, але тепер вони повністю контролюють мутантів.

Малоймовірно, що marvel studios почали вводити мутантів через інший фільм, навіть не знаходиться під їх контролем. Коли справа доходить до мутантів, студії не потрібно укладати будь-які угоди через те, що вони повністю володіють людьми ікс.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here