Дайджест №1: Злом Яндекс, безпечний Evernote, OneDrive, Tor Messenger

0
958

Shares

Яндекс заплатить за злом Яндекс.Браузера 500 тис. рублів

Як повідомив Яндекс в своєму Блозі, почався місяць пошуку вразливостей Яндекс.Браузера, який закінчиться 20 листопада 2015.

Будь-який бажаючий може спробувати зламати браузер і повідомити в Яндекс про знайдену лазівці. Учасники конкурсу, які виявили найбільш серйозні уразливості, отримають грошову винагороду. Приз за перше місце складе 500 тисяч рублів, за друге і третє — 300 тисяч і 150 тисяч рублів відповідно. Яндекс цікавлять уразливості, що дозволяють порушити конфіденційність або цілісність даних. Типи помилок, які будуть враховуватися, перераховані в правилах конкурсу.

Повідомлення можна надсилати до 20 листопада через спеціальну форму зворотного зв’язку. Результати конкурсу будуть оголошені 26 числа на конференції ZeroNights-2015, присвяченій безпеці в інтернеті. Якщо ви не зможете там бути, нічого страшного: імена переможців будуть опубліковані також у клубі Яндекс.Браузера.

Evernote увів нову функцію безпечної передачі даних

Evernote анонсував, що тепер підтримує пряму секретність.

Пряма секретність захищає ваші мережеві взаємодії з Evernote від спроб дешифрування навіть у тому випадку, якщо хто-то скомпрометує наші приватні SSL-ключі шифрування. Без цієї функції, якби кому-небудь вдалося отримати наші SSL-ключі і перехопити частину вашого трафіку з Evernote, то зловмисник отримав би можливість розшифрувати дані і подивитися вміст замітки, які ви синхронізували в цей момент.

Пряма секретність доповнює наші інші функції щодо захисту переданих в Evernote даних, такі як механізм HSTS для обов’язкової передачі даних по захищеному протоколу HTTPS, STARTTLS для зашифрованою передачі email і AES-шифрування комунікацій між нашим основним і резервним дата-центрами.

OneDrive змінив тарифні плани

Нерадісні новини для користувачів хмарного сховища даних OneDrive, так для пакетів Office 365 Home, Personal і University — в оновлені тарифи скасовано доступ до безлімітного місця для цієї категорії користувачів і повернувся до об’ємом 1 ТБ дискового простору.

Крім того, під роздачу потрапили всі безкоштовні користувачі — об’єм дискового простору зменшився з 15 Гбайт до 5 Гбайт. 15 Гбайтный бонус від фотографій з камери так само буде відключений. Ці зміни повністю наберуть чинності на початку 2016 року.

Новий Tor Messenger для анонімного спілкування

Команда Tor Project виводить на ринок нового гравця серед анонімного спілкування — свій месенджер, бета реліз, який побудований на базі клієнта Instantbird, створеного співтовариством Mozilla.

Як заявляють розробники TopMessenger реалізований як багатоплатформовий продукт. Бета версія працює на Linux, Windows, OS X та підтримує Jabber (XMPP), IRC, Google Talk, Facebook Chat, Twitter, Yahoo та інше.

Дайджест підготовлено ТопОбзор

Схоже

Share on Facebook Share
5
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
5
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here