Ефір продовжує дешевшати, а за 2 місяці спалено 500 000 монет на 1 750 000 доларів

0
103

Вже ні для кого не секрет, що останнім часом доходи майнер падають. Нещодавно ми змогли переконатися в тому, що для повернення повної вартості відеокарти geforce rtx 3080 фермеру знадобиться півтора року. Важливо розуміти, що це усереднені цифри, адже в реальності є і більш швидкі способи, що дозволяють окупити відеокарту. Наприклад, кілька днів тому в популярному майнер t-rex з’явилася функція, що забезпечує одночасну видобуток відразу двох токенов. Це вже призвело до підвищення заробітків, але стосується власників декількох графічних чіпів. У чому ж причина того, що відбувається?

Перш за все зверніть увагу на графік нижче. Це складність видобутку ефіру, яка безпосередньо впливає на кількість випадання монеток кожному конкретному фермеру. Уявіть собі, що вся мережа ефіру — це водопровідний кран, з якого в певний момент часу може вилитися задане і строго обмежена кількість рідини. Чим більше труб і розгалужень, тим менше дістанеться кожному учаснику. Ну а коли ця кількість досягає критичних значень, то замість нормального тиску з крана буде злегка підкопувати. Сьогодні кількість майнер таке велике, що врятувати становище може тільки різке зростання вартості криптовалюта. Це короткочасно дозволить всім фермерам збільшити свої доходи, довівши їх до прийнятного рівня.

Крім складності видобутку є також проблема спалювання комісій. На момент написання даного матеріалу кількість монет ефіру, які були знищені, перевищила 510 тисяч. При поточній вартості ефіру, вже незабаром це призведе до того, що всі майнер недоотримають 2 мільярди доларів чистого доходу. Виходить, що раніше фермери могли перекривати низькі ціни на ефір і складність за рахунок високих комісій, сьогодні цього зробити не можна, адже швидкість спалювання досягла рекордних показників. Сьогодні вона дорівнює 5.22 монети в хвилину.

Ну а експерти продовжують вірити в світле майбутнє ефіру. На їхню думку, вже скоро криптовалюта перевершить біткоіни, завоювавши перше місце на небосхилі цифрових грошей. Що цікаво, перш ніж це трапиться, ефір повинен подорожчати до 8500 доларів. Враховуючи те, що останнім часом дітище віталіка бутеріно стоїть на місці, в подібне віриться насилу. До речі, не тільки експерти вірять в можливості ефіру вийти в лідери. Компанія coinshares провела аналогічне опитування серед своїх клієнтів. Як виявилося, тільки 18% вірять в те, що біткоіни продовжить лідирувати, в той час як 42% наполягають на тому, що ефір обійде цифрове золото в самий найближчий час.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here