Mail.ru group перетворився на vk: що буде з сервісами?

0
10

В рамках онлайн-трансляції генеральний директор mail.ru group борис добродєєв оголосив про масштабний ребрендинг компанії. Відтепер вона буде називатися vk.

За словами глави корпорації, бренд vk більш впізнаваний-про нього знає 100% активної аудиторії рунета. Більш того, 67% з них щодня користуються «вконтакте». Ребрендингу піддасться не тільки сама компанія, але і сервіси. Частина з них змінить назву, а нові будуть відразу створюватися під брендом vk. Однак деякі найпопулярніші існуючі сервіси обмежаться редизайном в впізнаваному стилі. До таких відносяться «однокласники» « «вконтакте» « «пошта mail.ru» і my.games. Однак в планах компанії є і створення ігрової платформи «vk ігри».

» vk-це єдиний бренд для всієї компанії. На відміну від mail.ru group він буде представлений не тільки на корпоративному рівні, але і в наших продуктах, користувачам яких не завжди була очевидна їх зв’язок між собою. Вже майже чверть століття ми об’єднуємо технології для людей і людей навколо технологій. Єдиний бренд компанії підкреслить всі можливості, які дає наша екосистема: спілкування та ігри, освіта (від шкільного до професійного), доставка ліків і продуктів, таксі, каршерінг і онлайн-покупки, всі можливості для бізнесу — від малого до великого — і багато іншого», — розповів борис добродєєв, генеральний директор vk.

У компанії зазначають, що зміни потребуватимуть часу, тому ребрендинг проектів відбуватиметься поступово. Так, сервіс оголошень «дзига «перейменується в» vk оголошення» в 2022 році. Він буде представлений як у вигляді окремого додатка і сайту, так і в форматі розділу всередині «вконтакте».

До слова, раніше вже був зареєстрований домен vk.однак зараз на сторінці красується лише один невеликий напис»заходьте пізніше».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here