Подвійне постукування по задній панелі на android пристроях за допомогою програми tap, tap отримало підтримку tasker і тепер за допомогою цього жесту можна робити безліч цікавих речей

0
90

Хороші новини для тих, кому припало до душі додаток tap , tap дозволяє отримати на android пристроях аналог функції подвійного постукування по задній панелі смартфона для запуску різних функцій.

Ця програма» з коробки » дозволяє за допомогою подвійного торкання запускати асистент, камеру або будь-яке інше додаток на вашому смартфоні, переходити назад, на робочий стіл або до останніх запущених додатків, включати ліхтарик, відкривати шторку повідомлень, панель швидких налаштувань, управляти гучністю і відтворенням та інше.

Але тепер tap, tap отримало підтримку від одного з найпотужніших додатків для автоматизації різних дій на android пристроях – tasker і тепер його можливості багаторазово розширилися.

Наприклад, у своєму демонстраційному відео розробник tasker демонструє як за допомогою жесту подвійного торкання задньої панелі можна запускати youtube якщо ви тримаєте свій смартфон в горизонтальній орієнтації. У вертикальній орієнтації жест подвійного торкання запускає браузер, а подвійне торкання в браузері відкриває поточну веб-сторінку на комп’ютері. І це ще не все: при вимкненому екрані цей жест дозволяє запускати відтворення музики і ставити його на паузу:

Проект для tasker з цими можливостями ви можете завантажити звідси. Але, як ви вже напевно здогадалися, ви можете самі придумати ще безліч застосувань цієї функції.

схожі матеріали:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here