Рейтинг безпеки хмарних сховищ даних

0
895

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, сьогодні неможливо уявити наше інтернет-життя без хмарних сервісів, зокрема, хмарних сховищ даних. Безсумнівно, до цих сервісів завжди високі вимоги безпеки і приватності.

ТопОбзор пропонує короткий рейтинг безпеки хмарних сховищ даних, заснованих на матеріалах TopTenReview і дослідженнях аналітичного центру Falcongaze.

ТОП-6 Рейтинг безпеки хмарних сховищ даних

Рівень шифрованияЅЅНПерсональный ключ шифрованияДвухуровневая аутентифікація
1 IDrive 256-біт AES 256-біт Так
2 Google Drive 128-біт AES 256-біт Так
3 SpiderOakONE 256-біт AES 256-біт Так
4 iCloud Drive 128-біт AES 128-біт Так
5 Dropbox 256-біт AES 128-біт Так
6 Yandex.Диск 256-біт AES 128-біт Так

Додатково:

IDrive. IDrive шифрує файли за допомогою 256-бітного AES шифрування до того, як файли будуть завантажені і передані на сервери. Дані захищені 256-розрядним шифруванням SSL передачі. Одна з кращих функцій безпеки є можливість мати свої ключі шифрування. Секретний ключ шифрування гарантує, що ваші файли є приватними, і що ви єдиний, хто може розшифрувати їх.

Google Drive. Відновлення облікового запису здійснюється за допомогою секретного питання, сам сервіс перевіряє придуманий користувачем пароль на надійність і не дозволяє використовувати легко взламываемые паролі. Дані при передачі шифруються, що виключає їх компрометацію в ході завантаження, однак для шифрування даних на сервері знадобляться сторонні програми. У Google Drive існує версія для бізнес-акаунтів, яка дозволяє забезпечувати більш високий рівень захисту файлів.

SpiderOak. Вважається одним з найбезпечніших хмарних сховищ даних. Так, Едвард Сноуден заявляв про те, що до даних, зашифрованих через цей сервіс, не може отримати доступ ніякий, навіть самий хитромудрий зловмисник. Розробники запевняють, що пароль для доступу до аккаунту нікуди не передається, а при першій авторизації створюється спеціальний ключ, який відкриває доступ настільного клієнта до хмарного сховища даних.

iCloudDrive. Після інциденту 2014 року, коли стався масовий злом акаунтів в iCloud, Apple серйозно взялася за поліпшення безпеки сервісу — зараз дані в iCloud Drive шифруються і при передачі, і на сервері, пароль перевіряється на надійність, є двофакторна аутентифікація.

Яндекс.Диск. Присутній двофакторна аутентифікація, у тому числі з використанням пін-коду, QR-коду і TouchID. При завантаженні файли перевіряються на віруси, а дані передаються по шифрованому каналу. Без скандалів у своїй історії сервіс теж не обійшовся.

Dropbox. Дані шифруються на стороні сервера, однак відмовляється від шифрування в клієнтської частини програми. Також потокова передача файлів з серверів компанії не завжди зашифрована. Таким чином стає можливою компрометація даних в ході завантаження і вивантаження файлів на сервер. Крім того, у Dropbox значна історія інцидентів безпеки.

В доповнення даної теми хмарних сховищ даних рекомендуємо прочитати наш матеріал Огляд 10+ хмарних сховищ даних (оновлено)


Огляд підготовлений ТопОбзор. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
11
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
11
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here