Розбирання xiaomi 11t pro: багато графіту і міді під «капотом» [відео]

0
86

Автори youtube-каналу pbkreviews зробили розбирання xiaomi 11t pro. Смартфон цікавий не тільки флагманським залізом, але і однією з найпродуктивніших на ринку систем швидкої зарядки. Її потужність досягає 120 вт, у зв’язку з чим інженерам xiaomi довелося значно доопрацювати систему охолодження пристрою.

Під тильній xiaomi 11t pro розмістилися 17 гвинтів, відкрутивши які, можна практично повністю розібрати пристрій. Зсередини пластикова кришка покрита спеціальною тепловідвідною графітовою плівкою, яка контактує з акумулятором смартфона, виконуючи роль радіатора.

Кожна з двох осередків акб має власний шлейф, по якому здійснюється зарядка. Материнська плата xiaomi 11t pro також оснащена складною системою охолодження із застосуванням графітової плівки, термопасти і мідної стрічки для відводу тепла від процесора. У нижній частині акумуляторного відсіку розташувалася випарна камера.

За словами блогерів, xiaomi довелося продумати систему охолодження пристрою до дрібниць, оскільки підтримка 120-ватної зарядки здатна викликати істотний нагрів компонентів флагманського смартфона.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here