Розкрита інформація про віддаленого персонажа the last of us 2

0
9

Обмін повідомленнями в twitter між режисером the last of us 2 нілом друкманном і письменницею халлі гросс показав, що гросс спочатку грала персонажа в грі.

У сміховинному і часом напруженому листуванні в твіттері між ніл друкманн і халлі гросс, які перешучиваются один з одним, друкманн повідомляє, що гросс спочатку грала персонажа в the last of us 2, проте була вирізана з фінальної версії гри.

У своєму твіті друкманн поділився фотографією гросс в мокап-вбранні — з усіма точками, намальованими на її обличчі для захоплення руху обличчя — з підписом: «тепер я хочу повернути твого персонажа в гру… Тільки для того, щоб знову вирізати її!».

Гросс відповіла на це коротким відеороликом зі студії з підписом:»last of us part iii: помста лії». Завдяки відповіді гросса ми можемо тепер припустити, що персонаж, про який вона говорить, можливо, є лією з поляроїда, який еллі і діна знаходять на одній з баз вашингтонського фронту звільнення. Щоб вижити в засідці, влаштованій wlf, еллі і діна вбивають двох своїх бійців, у одного з яких в кишені знаходять поляроїд із зображенням лії і лист від неї.

Діставшись до безпечного місця, еллі і діна вивчають лист і з’ясовують, що лія працює на телестанції, тому вони вирішують знайти її там. На жаль, коли пара прибуває на місце, лія вже мертва-що цілком логічно, оскільки тепер ми знаємо, що цей персонаж був вирізаний з гри.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here