Вчені з канади розробили інноваційний дисплей, який відображає інформацію через одяг

0
7

У своїй новій технології, яку вчені назвали pocketview, вони використовують світлодіодне випромінювання для демонстрації необхідної інформації. Вона може використовуватися як окремий елемент техніки або може бути включена в діючі або нові смарт-пристрої.

Дослідники розробили дослідні зразки, які імітують смартфони, ручки, брелоки та інші пристрої різних форм і розмірів. Дисплей просвічує крізь тканину, показуючи сповіщення про електронну пошту або повідомлення, час, погоду або іншу базову інформацію.

«ідея полягає в тому, щоб не показувати всю інформацію, яку ви зазвичай бачите на дисплеї смартфона», — говорить антоні альберт радж ірудаярадж, дослідник зі ступенем доктора філософії з черитонской школи комп’ютерних наук при університеті ватерлоо, канада. «це дисплеї, на яких відображається мінімум інформації. Цього цілком достатньо, якщо ви йдете пішки або їдете на велосипеді, наприклад, щоб показати основні навігаційні інструкції. Або, припустимо, ви отримали повідомлення і не хочете відволікати увагу від того, що ви робите. Ви можете поглянути на дисплей і побачити повідомлення».

Нова технологія відображення інформації була розроблена групою дослідників, що працюють в області взаємодії людини і комп’ютера. Однією з їхніх цілей є створення пристроїв, які потрібні звичайним людям, тому команда провела масове опитування населення, яке ліг в основу дизайну прототипів.

«деякі результати опитування змусили нас переосмислити розмір, форму та функціональність дисплеїв», — говорить ніхіта джоші, також доктор філософії в галузі комп’ютерних наук у ватерлоо. «різні варіанти розмірів важливі, тому що в жіночому одязі так багато крихітних кишень. Телефон у передній кишені може бути незручним. Тому наявність чогось маленького дає людям набагато більше можливостей». Ми створили цілий ряд форм-факторів, які також підійдуть для невеликих кишеньок, які часто зустрічаються в жіночому одязі».

Оскільки пристрої індикації можуть мати різні форми і розміри, їх можна носити і використовувати в будь-якому одязі, де є кишеня. Ще одним ключовим моментом нової технології є те, що вона відносно недорога і може бути легко і швидко впроваджена в широких масштабах. Прототипи також підтримують bluetooth, що означає, що вони можуть бути синхронізовані з існуючими пристроями.

Хоча в даний час дослідники працюють з окремими прототипами, вони стверджують, що наступне покоління таких світлодіодних дисплеїв можна буде легко вбудувати в існуючі пристрої. І якщо інші дослідження в області носяться дисплеїв зосереджені на створенні нових високотехнологічних тканин, то корисність pocketview полягає в тому, що він працює з одягом, який вже є у людей.

«очевидно, що ми зосереджені на технологічній та програмній складовій винаходу», — говорить деніел фогель, доцент кафедри інформатики у ватерлоо. «але навіть просто як модний аксесуар, це саме те, що, як нам сказали учасники експерименту, їм потрібно. Люди можуть використовувати його в клубах, в спорті і в багатьох інших областях. Це настільки проста, але в той же час досить смілива ідея, яка має величезний потенціал».

Ірудаярадж, джоші і фогель разом з співдослідниками рішавом агарвалом, аакаром гупта і омідом абарі представлять своє дослідження «pocketview: наскрізні тканинні інформаційні дисплеї» на 2021 симпозіумі acm з програмного забезпечення і технологій користувальницького інтерфейсу, який пройде 10-14 жовтня.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here