Відео: поїздки на баггі і прогулянки по жвавих вулицях санто-ілесо в новому геймплейному ролику saints row

0
7

Портал game informer в рамках місяця ексклюзивних прем’єр по прийдешньому перезапуску saints row представив новий геймплейний ролик очікуваного екшену у відкритому світі від deep silver і volition.

Джерело зображення: deep silver

Нагадаємо, події saints row розгорнуться у вигаданому місті санто-ілесо і його околицях, де четверо юних друзів — ніна, кевін, елай і бос (персонаж гравця) — вирішують сформувати банду «святих».

Оприлюднене відео триває трохи більше двох хвилин і демонструє жіночу версію боса, що досліджує санто-ілесо на своїх двох і баггі. Ніяких битв в опублікованому фрагменті немає.

» у цьому сюрреалістичному погляді на південний захід америки знайшлося місце сільським пустельним районам, жвавим міським вулицям і залитим неоном алеях — його яскраві локації можна вивчати на машині, мотоциклі, в вінгсьюті і не тільки», — свідчить опис ролика game informer.

Реліз saints row очікується 25 лютого 2022 року на pc (epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. У game informer попереджають, що відео не відображає фінальний стан гри.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here