Книга «Контекстна реклама, яка працює. Біблія Google AdWords»

0
1128

Shares

Контекстна реклама, яка працює. Біблія Google AdWords.

Огляд книги «Контекстна реклама, яка працює. Біблія Google AdWords.» Перрі Маршалл, Брайан Тодд.

AdWords — самопилотируемая маркетингова машина.

Про авторів

Перрі Маршалл відомий автор книг, лектор і консультант з Google AdWords. На його рахунку сотні статей з продажу, маркетингу та технологій. Він частий гість на багатьох міжнародних конференціях і консультує компанії з різних сфер діяльності галузей — від ІТ-технологій до корпоративних фінансів.

Брайан Тодд був запрошений П. Маршаллом в співавтори. Б. Тодд письменник і фахівець з веб-трафіку і також має велику клієнтуру в різних галузях.

Основні ідеї книги

Google AdWords – це самий потужний сервіс розміщення реклами в світі, зокрема, контекстної реклами для видачі її в результатах пошуку в Google. В основному розділі книги автори докладно розкрили, зокрема, такі теми.

  • Покроково з безліччю скринштов скрупульозно описали механізм роботи і налаштування AdWords.
  • Ретельно розібрали нюанси і відмінності роботи щодо збільшення конверсії кліків за трьома видами реклами — контекстній рекламі на сторінці пошуку Googl, за рахунок банерної реклами та реклами, розміщеної в медійній партнерській
    мережі Google.
  • Роз’яснили, як краще сформувати списки найкращих ключових слів, скласти заголовки контекстної реклами, сформулювати унікальна торгова пропозиція.
  • Розповіли, як працювати з спліт-тестування і вибирати критерії відстеження конверсій в Google.
  • Розкрили «темну» сторону Google – умови блокування рекламованого сайту.

Що сподобалося

Унікальна особливість книги — у ній пояснюється, як контекстну рекламу в AdWords можна використовувати спільно з можливостями пошукової оптимізації, соціальних мереж, електронної розсилки. Ще одним корисним моментом є згадки великого числа сервісів сторонніх розробників, які підтримують різні аспекти інтернет-реклами.

Особливо звертається увага на ті можливості AdWords, які дозволяють використовувати цей сервіс на локальному ринку малим і середнім бізнесом.

Вдало підібраний список FAQ, наведений у кінці книги, є хорошим повтором-резюме основних ідей книги.

Що не сподобалося

При читанні могло виникнути відчуття, що пара-трійка підтем була роздроблена і розкидана по книзі, що трохи збивало з пантелику. Справа в тому, що для підтримки глибини викладення з усіх тем автори запросили кілька профільних експертів, які ряд моментів, вже представлених у книзі, частково захоплювали через призму розкриття своїх підрозділів.

Втім, у підсумку, освітлювані з різних напрямків деякі складні моменти можна було краще зрозуміти.

Резюме

По ряду досліджень 3% рекламодавців Google отримують 50% всього трафіку. У книзі «Контекстна реклама, яка працює. Біблія Google AdWords» докладно викладені всі аспекти, необхідні для створення ефективної рекламної платформи, що дозволяє змагатися з реклами з великими компаніями.

А на нішевому, локальному ринку Google AdWords відмінно підходить для малих компаній і навіть для індивідуальних виробників продуктів і послуг.

Книга дуже корисне посібник по створенню свого роду самопилотируемой маркетингової машини для бізнесу будь-якого масштабу.

Рекомендуємо також почитати наш недавній огляд книги Кріса Андерсона «Довгий хвіст. Нова модель ведення бізнесу».

Автор: Борис Жданов, кандидат технічних наук спеціально для ТопОбзор.

При використанні цього матеріалу «Книга «Контекстна реклама, яка працює. Біблія Google AdWords» активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
1
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here