Нагородами настільна карткова гра the fox in the forest виходить на мобільні пристрої, планшети і пк

0
9

Відзначена нагородами настільна карткова гра «the fox in the forest 8>»>» від renegade game studios і foxtrot games вийде в цифровому форматі для мобільних телефонів, планшетів і пк 18 жовтня 2021 року, що розробляється і видається dire wolf digital .

The fox in the forest являє собою суміш казуальних, інді і стратегічних жанрів, що дає гравцям можливість насолодитися одиночними матчами або проти інших онлайн-гравців. Гра буде підтримувати крос-плей разом з мультиплеером

The fox in the forest — змагальна гра, в якій потрібно збирати виверти. Кожному з двох гравців лунає по 13 карт, а інші карти використовуються в якості колоди. Відкривається верхня карта в колоді, щоб визначити масть козиря в цьому раунді. Потім обидва гравці будуть розігрувати свої 13 карт в кожному раунді, щоб виграти «хитрощі «і набрати очки в залежності від кількості виграних»хитрощів». Гра триває до тих пір, поки руки обох гравців не спорожніють.

Таким чином, буде підрахований остаточний рахунок для оголошення перемоги. Можна також змагатися з іншими гравцями онлайн і кинути виклик своїй кмітливості в 8 складних іграх, кожна пара має унікальний набір правил.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here