Новий творчий режим eventlab в forza horizon 5, дозволить «будувати де завгодно» по всій мексиці

0
69

Forza horizon 5 вийде менш ніж через місяць, але ми досі не знаємо всього про її нову гнучку функцію eventlab, яка дозволяє нескінченно створювати нові треки і змінювати спосіб гри в forza. Playground games вже згадувала, що гравці » можуть створювати з його допомогою практично все, що завгодно» — і з тих пір ми дізналися, що ви можете розміщувати ці творіння на карті мексики з деякою ступенем свободи.

Коли playground games представила eventlab кілька місяців тому, на окремій арені були показані творіння, створені в цьому режимі, наприклад змагання з автомобільного боулінгу зі стрибками на батуті. Можливо, ви не зможете проводити свої заходи в драматичних місцях, таких як вулкан ла-гран-кальдера, але, за словами креативного директора майка брауна, існує дуже мало обмежень для місць розташування eventlab.

» насправді ви можете будувати скрізь. У деяких областях є дратівливі невидимі стіни, щоб не дати вам потрапити в натовп, і творці повинні вирішити цю проблему. Але крім цього, ви можете будувати де завгодно».

З швидкими і вільними правилами створення forza horizon 5 дозріла для смішного контенту, створеного фанатами, на величезній карті мексики. Playground games раніше визнавала, що вся функція eventlab змушує команду трохи нервувати через свою непередбачуваність, але вони планують розкрити ще більше творчої сили для фанатів після запуску гри.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here