Samsung проведе galaxy unpacked part 2 20 жовтня

0
8

Лише через кілька годин після повідомлення про те, що apple повинна провести свою подію unleashed на наступному тижні, samsung також вирішив повідомити нам, що він також проведе подію наступного тижня в середу, 20 жовтня. Подібно до події apple, samsung буде проводити свою подію на власному веб-сайті, а також на youtube, щоб люди могли дивитися і слухати його. Основний виступ має початися в цей день о 3 ранку за московським часом.

Samsung не розголошує ніяких подробиць про цей захід, тільки в своєму оголошенні повідомляє, що:

«наші користувачі багатогранні і живуть яскравим, цікавим і унікальним життям. Таким чином, технології, які вони використовують кожен день, повинні відображати їх індивідуальність».

З такими словами samsung можуть презентувати що завгодно: від нових налаштувань телефону до програмного забезпечення для годин, але насправді поки це не ясно. Супровідне відео, настільки ж розпливчасте, як і просто показує загальні значки samsung, поміщені в різнокольорові куби і прокручуються за межі екрану.

Samsung, як і apple, протягом року проводить безліч заходів, щоб охопити свій зростаючий модельний ряд продуктів. Ще в серпні samsung провела свою останню подію, на якій представила galaxy z fold3 і z flip3, два новаторські складні пристрої, які все ще дуже привабливі для масового ринку але мають ціну від $ 999,99.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here