В league of legends скоро відключать загальний чат для боротьби з «токсичною» поведінкою гравців

0
74

Компанія riot games незабаром внесе вельми значущу зміну в league of legends в рамках прагнення знизити «токсичність» в своїй moba. Одночасно з виходом патча 11.21 загальний чат (/all) буде відключений у всіх чергах з підбором гравців.

Джерело зображення: leagueoflegends.com

«загальний чат дозволяв гравцям з різних команд обмінюватися дотепними повідомленнями, а також добродушно жартувати один над одним, проте зараз спілкування стало в основному негативним», — йдеться в офіційному повідомленні на сайті league of legends.

Повторимося, мова йде тільки про загальний чаті. Опоненти як і раніше будуть чути, бачити емоції і майстерність чемпіонів. Вести бесіди в післяігровому лобі зможуть учасники обох команд, а союзники все так же зможуть координувати дії в командному чаті.

» ми знаємо, що словесні образи трапляються і в командному чаті, тому відключення загального не вирішить проблему цілком. Але командний чат необхідний для координації, тому його цінність набагато вище — і плюси переважують мінуси», — відзначили розробники.

У riot games впевнені, що нововведення піде грі на користь і посприяє зниженню «токсичної» поведінки в league of legends. Патч 11.21 планується випустити 20 жовтня.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here