6+ способів як безкоштовно збільшити дисковий простір на Dropbox

0
804

Shares

У наш стрімкий «многогигабайтное час«, коли використання хмарних сховищ даних стає неодмінною умовою сучасного динамічного людини, один з головних питань після вибору конкретного сервісу хмарного сховища даних, є питання як безкоштовно збільшити дисковий простір даного сервісу?

Як безкоштовно збільшити дисковий простір на Dropbox.

В даному огляді, ТопОбзор пропонує розглянути вам, шановні читачі, як безкоштовно збільшити дисковий простір на Dropbox і які можуть бути підступи в цьому. Звичайно, Dropbox для нашого огляду вибраний не дарма. На даний момент, незважаючи на те, що в потилицю дихають такі гіганти як Google Drive, SugarSync або Яндекс.Диск, Dropbox все одно є лідером серед хмарних сховищ даних, що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах в хмарі і розділяти їх з іншими користувачами в інтернеті. Популярність Dropbox пов’язана з багатьма факторами, такими як зручність, безпека, велике охоплення застосування, але одним із головним чинником популярності Dropbox є різноманітні можливості розширення безкоштовного дискового простору. Спочатку Dropobox дає новому користувачу 2 Гбайта безкоштовного дискового простору, але це, так би мовити «стартова точка», при правильному порядку дій можна збільшити безкоштовне дисковий простір до 48 Гб. Розглянемо різні способи як безкоштовно збільшити дисковий простір на Dropbox:

Спосіб №1: 7 кроків новачка Dropbox

Щоб отримати 48 Гб безкоштовного дискового простору, потрібно виконати 7 кроків:

 • переглянути огляд про Dropbox (+250 Мбайт);
 • встановити програми Dropbox на комп’ютер;
 • покласти файли в папку Dropbox;
 • встановити Dropbox на інші комп’ютери, які ви використовуєте;
 • надати спільний доступ друзям і колегам;
 • запросіть своїх друзів в Dropbox;
 • встановіть програму Dropbox на ваш мобільний пристрій;

Спосіб №2: Запросіть друга

За кожного запрошеного вами друга (рефералу) Ви отримуєте + 500 Мбайт безкоштовного дискового простору. Зверніть увагу, що недостатньо просто клікнути по реферального посиланням, потрібно щоб друг не тільки зареєструвався на сервісі Dropbox, але і завантажив Dropbox до себе на комп’ютер. Даним способом можна збільшити безкоштовне дисковий простір до 16 Гбайт.

Спосіб №3: Мобільні пристрої

Dropbox активно співпрацює з різноманітними брендами, з допомогою яких можна отримати ще додаткове акційне безкоштовне простір. Правда, тут є невелика хитрість — як правило такі акційні безкоштовні дискові простору обмежені у часі — зазвичай від 1 до 2 років. Так на даний момент діє акційна бонусне безкоштовне дисковий простір для нових власників HTC і Samsung.

 • Власники телефонів HTC Sense 3.5 і 3.6 можуть отримати до 3 ГБ на один рік
 • Власники телефонів HTC Sense 4.0 і Sense 4+ можуть отримати до 23 ГБ на два роки.

Якщо ви придбали телефон або планшет Samsung з встановленим додатком Dropbox, ви можете безкоштовно отримати до 48 ГБ на період до двох років. Ви маєте право на участь в акції, якщо:

 • додаток Dropbox встановлено на пристрої;
 • ви виконали хоча б п’ять завдань з розділу З чого почати;
 • ваш оператор бере участь в акції.

Спосіб №4: Соціальні мережі та відгуки

Невелике безкоштовне збільшення дискового простору Dropbox, але все ж. Користувачі деяких соціальних мереж отримують невеликі бонуси.

 • +125 Мбайт — пов’язати з Facebook акаунтом;
 • +125 Мбайт — пов’язати з Twitter акаунтом;
 • +125 Мбайт — стежити за новинами Dropbox в Twitter;
 • +125 Мбайт — залишити відгук про сервісі Dropbox з сайту.

Спосіб №5: Завантаження з камери (Camera Upload)

В останніх версіях IOS і Android і Mac і Windows, настільні додатки включають в себе нову функцію під назвою Завантаження з камери (Camera Upload) , яка автоматично завантажує всі ваші фотографії і відео, які ви зробили за допомогою фотокамери на ваших пристроях ваш Dropbox. При використанні даного дії Camera Upload Dropbox дає+ 500 МБ вільного місця на Dropbox на кожні ваші 500 МБайт завантажених даних. При цьому можна отримати до 3Гбайт безкоштовного вільного дискового простору. Важливо розуміти, що просте копіювання ваших фотографій і відео в папку Dropbox не дасть вам зазначеного вище безкоштовного дискового простору! Дане бонусне простір поширюється тільки на автоматично завантажуються фото і відео Camera Upload.

Спосіб №6: Слідкуйте за новинами Dropbox

Dropbox є динамічним «живим» сервісом, який активно бере участь в IT-життя. Тому часто в новинах і блозі Dropbox можна зустріти різноманітні конкурси, акції, завдання, за які можна теж отримати деяку кількість безкоштовного сховища Dropbox.

Спосіб №7: Mailbox

Підключіть свій обліковий запис до Mailbox, і ви отримаєте 1 ГБ безкоштовного місця.

Шановні читачі, якщо ми не врахували ще який-небудь спосіб збільшення безкоштовного дискового простору в Dropbox, поділіться своїм досвідом в коментарях.

А якщо Ви ще не визначилися з вибором хмарного зберігання даних, радимо почитати наш оновлений матеріал Огляд 10+ хмарних сховищ даних.

— Автор: ТопОбзор При використанні цього матеріалу «6+ способів як безкоштовно збільшити дисковий простір на Dropbox» активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
12
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
12
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here