Демоверсія рольового екшену monster hunter rise вийшла в steam

0
75

Рольовий екшен monster hunter rise повинен вийти на пк тільки в наступному році, але розробники вирішили скрасити гравцям очікування за допомогою демоверсії. Остання вже доступна в steam і зажадає 10 гбайт вільного місця на накопичувачі.

Джерело: steam

Представлена в steam ознайомча версія monster hunter rise підтримує кооператив на чотирьох гравців і дозволяє виконувати доступні завдання нескінченну кількість разів. Перенести прогрес з «демки» в повну версію гри не вийде.

У демоверсії гравці зможуть послідовно виконати п’ять великих завдань з наростаючою складністю. Спочатку потрібно освоїти основи, потім пройти навчання верховій їзді на віверні і потім закрити три контракти на усунення потрібних цілей. Перед виконанням «мисливських» квестів важливо правильно підібрати зброю з 14 доступних варіантів.

Рольовий екшен monster hunter rise вийшов 26 березня 2021 року на nintendo switch, а на пк (steam) він повинен з’явитися 12 січня 2022-го. Велике доповнення sunbreak вийде одночасно на nintendo switch і пк влітку майбутнього року. Розраховувати на кроссплей і перенесення збережень між платформами, на жаль, не доводиться.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here