Експерти порівняли автономність нових смартфонів. Який самий живучий?

0
8

Ресурс anandtech опублікував нове дослідження, в якому визначили самий довгограючий смартфон цього року. Розбираємо, хто очолив рейтинг автономності гаджетів і чому.

Як проводили тест

Виміри робили на основі того, скільки телефон пропрацював в браузері. Для цього на кожному апараті запускали набір популярних веб-сторінок з різноманітним контентом і динамічною прокруткою.

Тобто автори експерименту відтворювали типовий сценарій використання пристрою. Для екранів з різною герцовкой виконували кілька тестувань: в режимах 60, 90 і 120 гц.

Результати і список лідерів

За підсумком кращий показник автономності у всіх тестах продемонстрував iphone 13 pro max. Згідно з рейтингом, флагман купертіно пропрацював 21 годину на частоті 60 гц і 18 годин в режимі 120 гц.

Новинці apple з батареєю на 4352 маг вдалося обійти rog phone 5, чия ємність акумулятора становить 6000 маг. Ось чому апарат asus, який працював з пресетом 120 гц, опинився на другому місці. Третю сходинку займає iphone 13 pro c результатом о 16 годині. Нижче розташувалися samsung galaxy s21, xiaomi mi 11t і інші популярні моделі.

Фахівці виділили кілька причин, чому топові айфони займають лідируючі позиції по частині автономності. По-перше, їм прокачали акб. Всім смартфонам лінійки iphone 13 збільшили ємність акумулятора, у випадку з pro max — на цілих 18%.

Інший фактор-дисплеї. Завдяки технології lpo смартфони сімейства iphone 13 можуть змінювати частоту оновлення екрану від 10 до 120 гц, що допомагає заощадити 100 мвт потужності. Покращені oled-випромінювачі теж споживають набагато менше енергії. Крім того, експертів здивував великий приріст з енергоефективності у чіпів apple a15 bionic, якими оснащені актуальні айфони. Все це в сукупності дозволило посилити автономність пристроїв apple.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here