Framework почала продавати змінні компоненти і запчастини для свого модульного ноутбука

0
7

Компанія framework розробила і випустила модульний 13-дюймовий ноутбук, конструкція якого дозволяє легко ремонтувати і модернізувати пристрій. Тепер виробник запустив інтернет-магазин, через який будуть продаватися запасні частини і модулі для апгрейда пристрою.

Theverge.com

Framework заявила, що магазин в даний час зосереджений на запасних частинах і комплектуючих для апгрейда ноутбука, проте незабаром компанія має намір додати в нього більше компонентів для персоналізації пристрою, таких, як клавіатури з різними розкладками, а також модулі, розроблені сторонніми компаніями. Це важливий крок для framework, чий портативний комп’ютер присутній на ринку вже близько двох місяців. Адже неважливо, наскільки хороша ремонтопридатність пристрою, поки запчастин для нього не було у вільному продажу.

The framework marketplace is now live for ordering replacement parts and upgrades! this is the foundation of a exciting ecosystem roadmap expanding the customization, upgrade, and repair of incredible products: https://t.co/26apysperf pic.twitter.com/ike8ttsvfk

— framework (@frameworkputer) october 12, 2021

У магазині вже є ряд карт розширення для ноутбука framework, які призначені для розміщення в чотирьох спеціальних відсіках. Деякі з них дозволяють наростити ємність накопичувача, тоді як інші дозволяють додати роз’єми. Доступні і модулі оперативної пам’яті для ноутбука, які користувачі можуть замінювати самостійно. Крім того, в магазині пропонується і ряд інших комплектуючих, включаючи дисплеї, батареї і навіть материнські плати. Правда, останніх поки немає в наявності.

Компанія framework продемонструвала хороший старт на ринку, довівши свої плани з випуску модульного ноутбука до стадії готового продукту. Ціни на пристрій починаються від $ 999. За ці гроші покупці отримають процесор intel core i5-1135g7, 8 гбайт оперативної пам’яті ddr4 і 256-гбайт накопичувач і, звичайно ж модульну конструкцію. Клієнти, які хочуть заощадити, можуть за $749 придбати комп’ютер, який необхідно буде доукомплектувати після покупки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here