Компанія 110 industries анонсувала вихід гри vengeance is mine на ps5, xbox series і pc

0
10

Видавець 110 industries анонсував вихід гри vengeance is mine наplaystation 5, xbox series і pc в 2023 році. На даний момент не повідомлялося, яка студія виступить розробником гри.

Vengeance is mine — це гра про протиборство хутра в ближньому бою смеханікою маніпулювання часом, яка додає захоплюючу історію сутичок. Завдяки можливостям високотехнологічного класу hydra гравці зможуть прискорювати час і переміщатися в бік нічого не підозрюють ворогів іліперемотувати час, щоб змінити комбо або уникнути смерті.

У грі розповідається історія габріеля егера, по— звірячому страченноготремя мандрівниками в часі, які попрямували в 1664 рік,щоб отримати стару технологію, що дозволяє управляти «дияконом» — покинутим військовим спорудою, похованим під вулицями новогоамстердама. Чарльз єгер, який тепер повністю контролює диякона, згуртовує свою паству, щоб зустріти свого духовного лідера райта за горизонтом простору і часу. Його головна проблема-це габріель. Ледве виживаючи, габріельполучает контроль над прототипом костюма hydra і готовий помститися

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here