Незвичайне додаток: Дог — отримуємо повідомлення по-новому

0
938

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, безсумнівно, повідомлення — далеко не нова функція, і до неї напевно звик кожен власник смартфону. Як би очевидно це не звучало, завдання даної особливості — підказати власникові пристрою про пропущені дзвінки, отримані повідомлення, події з календаря і сигнали будильника, тобто найголовніші нагадування необхідні кожному власникові смартфона. Але як це відбувається? У переважній більшості випадків мова йде про нудну банері із вмістом пропущеного події і маленькому значку в статус барі повідомляє про нову подію.

Чи можна змінити ситуацію? Так, і допоможе в цьому оригінальне додаток «Дог — нагадування та розваги» від компанії «Ялос». Робота програми нагадує цікавий і веселий мультик, завдяки цьому кожне повідомлення буде приносити позитивні емоції, а їх доставкою займеться доброзичливий персонаж — говорить собачка. Поселившись в телефоні, вона буде нагадувати господареві про пропущені дзвінки, повідомлення і важливих справах, а заодно дарувати йому масу позитивних емоцій. Дуже важливою перевагою цього неординарного програми, на яке ми хотіли б звернути Вашу увагу, є те що собачка виконує свої дії поверх абсолютно всіх додатків, надаючи своєму власникові гарантований перегляд нагадувань і розваг.

Іншою важливою особливістю програми є функція віртуального вихованця в ролі якого виступає смішна Собачка, вона несе позитив і призначена для підняття настрою. При включенні в налаштуваннях програми режиму «Тамагочі» непосидюча собака буде періодично з’являтися на екрані, коли користувач не користується гаджетом і почне займатися різними справами: є, робити зарядку, читати газету в гамаку і спати. Все це створює враження, що в гаджеті з’явився веселий мешканець, які його вважає своїм будинком.

необычное приложение

получаем уведомления

Ніяких реєстрацій нових облікових записів або авторизації за допомогою соціальних мереж — відразу після завершення завантаження користувач потрапить в меню налаштувань.

На самому початку Меню програми розташовані дві дуже важливі функції – «Довідка» і «Додаток». Довідка, що це чудове рішення для розробників куди включені найбільш часто зустрічаються питання користувачів. Довідка дозволяє швидко орієнтуватися у поточних проблемах і самостійно їх усунути. Довідка постійно поповнюється відповідями на нові питання і оновлюється з кожним новим релізом.

Перемикач «Додаток» дозволяє швидко на потрібний вам час відключити роботу програми з усіма його функціями, встановивши його в потрібне положення «ВКЛ/ВИКЛ»

необычное приложение

Далі слід відзначити, що налаштування в програмі, дуже гнучкі, користувач може налаштувати на свій смак, нагадування про важливі події, розважальні сценки Собачки, налаштування поведінки і системні установки.

Налаштування сповіщень — ключова особливість програми. Саме тут користувач зможе вибрати ті події, на які буде реагувати Дог. В даний момент їх чотири. Це пропущені виклики, непрочитані СМС -повідомлення, будильники та події календаря. Для кожного з них можна вибрати кількість нагадувань від 1 до 10, їх затримку після системного повідомлення про подію 30 сек., 1 хвилина або 3 хвилини, а також гучність сигналу тільки для вибраного повідомлення.

При бажанні будь-яке повідомлення можна відключити. Наприклад, якщо вам потрібно тільки нагадування про пропущені дзвінки, то можна відключити повідомлення про пропущені СМС, будильники та події календаря.

необычное приложение

Налаштування розваг — тут можна за допомогою перемикача «Анімації» вимкнути або включити розважальний режим, в якому Собачка періодично демонструє сценки їжі, зарядки, сну, читання газети. У розділі Налаштування розважальних анімацій можна увімкнути або вимкнути звук для всіх сцен розваг та налаштувати інтервал з яким Собачка буде виходити для демонстрації розважальних сцен 5 хвилин, 10 хвилин, півгодини, годину. Цього достатньо щоб розважальні сценки працювали до задоволення власника телефону.

топобзор обзоры

Налаштування поведінки складаються з:

  • встановлення пріоритету повідомлень – де ви можете вибрати яке повідомлення буде показуватися в першу чергу;
  • установка тихого часу – це дуже цікава настройка, яка дозволяє задати інтервал часу у робочі та вихідні дні протягом, якого Дог буде робити нагадування про минулі події в беззвучному режимі і не буде заважати вам своїми звуковими повідомленнями;

До речі якщо Собака демонструє на екрані нагадування, ви можете не чекати кінця анімації, варто вам навскіс черкнути по Собачці (зробити свайп), вона тут же смішно втече з екрану.

топобзор обзоры

А якщо ви натиснете на Собачці пальцем вона весело витягне потрібне вам додаток про подію, в якому вона сповіщала.

топобзор обзоры

Вас безсумнівно розвеселять додаткові нагадування, які Собачка робить, якщо ви не помітили її сповіщення про пропущені події. Наприклад, якщо був пропущений дзвінок, Дог вийшов до вас з нагадуванням, але ви не помітили або не відреагували на його дії, то він почне виглядати з різних країв екрану і дуже забавно свистіти, бити скло в смартфоні, махати руками і видавати смішні звуки звернувши губи в трубочку. Ці сцени точно змусять вас відреагувати на пропущене повідомлення.

топобзор обзоры

Варто також відзначити, що розробники цікаво вирішили сцени анімації, пов’язані з появою та доглядом вихованця на екран і з екрану смартфона. Кожна поява і догляд собачки виконані з гумором, розрахованим на поліпшення настрою свого власника.

топобзор обзоры

Нарешті, системні налаштування дозволять змінити кількість кадрів в секунду, для поліпшення якості анімації, відключити звук і вібрацію, вибрати мову додатка. Окремо розглянемо функцію відключення звуку в додатку. Ця установка діє тільки на звук програми і ніяк не порушує звукові настройки телефону, але при цьому зверніть увагу на ще одну важливу особливість – при відключенні звуку Собачка невтомно продовжує нагадувати про пропущені події, ніг при цьому її незадоволена пика буде зав’язана хусткою, а в руках вона буде тримати табличку з зазначенням джерела події.

топобзор обзоры

У додатку на даний момент реалізовано 2 види мов – російська та англійська

Всі інтервали налаштовані, а пріоритет вказано? Відмінно. Саме час відкласти девайс в сторону і чекати дзвінка або повідомлення. Через певний проміжок кількість пропущених подій напевно збільшиться. Значить — настав час для виходу Дога. Після розблокування смартфона Собачка обов’язково вискочить на центр екрану і повідомить про те, що ви пропустили дзвінок або повідомлення.

Варто відзначити, що працює «Доги» поверх всіх активних програм, а тому турбуватися про недоопрацювання з поля зору важливого заходу немає жодного сенсу. Якщо ви граєте в гру, працюєте в інтернеті, працюєте на клавіатурі все одно Дог вийде і нагадає вам про пропущені події. Деяким здасться що це зайве, але в тому-то і питання, що той, кому дуже важливо не пропустити важливі події, це гарантовано отримає, а той, кому не важливо може або збільшити інтервал нагадування, або прибрати його гучність, або взагалі вимкнути не потрібне нагадування. Все залежить від інтересів користувача.

Розробники програми стверджують, що «Дог» — це не просто програма з певними функціями. Це друг, який живе в телефоні, який допомагає і розважає і у якого є свій характер. Собачка-помічник може радіти, сердитися, ображатися або нудьгувати, недбало гортаючи газету. Цим він і буде вас забавляти. Цілком ймовірно, що через кілька днів ви забудете про стандартні повідомлення і знайдете нового друга, який буде жити на робочих столах і у меню вашого смартфона.

Додаток доступний абсолютно безкоштовно, проте насолоджуватися товариством вихованця вдасться протягом 14 днів. Слідом за цим програма запропонує користувачу зробити оплату щоб користуватися додатком постійно. Її вартість становить 99 рублів. До речі оплата теж реалізована в цікавому ключі, у вигляді миски корму в якому його кількість з закінченням безкоштовного періоду поступово зменшується.

топобзор обзорыДог — незвичайне додаток для Android, яка дозволить по-новому поглянути на, здавалося б, вже звичні повідомлення. Чому б не спробувати щось нове?

Додаток: Дог — нагадування та розваги

Розробник: YALOS (Росія р. Москва)

Категорія: Розваги

Ціна: Безкоштовно (з вбудованою оплатою за користування понад 14 днів)

Додатком вже зацікавилися: понад 10.000 осіб

Завантажити: Google Play

ТопОбзор за матеріалами «Дог — нагадування та розваги»

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here