Програма обліку робочого часу Yaware.TimeTracker: як підвищити ефективність компанії

0
1044

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, очевидно, що кожен керівник прагне до процвітання своєї компанії, збільшення продажів і зростання прибутку. Але для цього потрібно оптимізувати бізнес-процеси і домогтися від співробітників максимальної продуктивності роботи.

Якщо персонал постійно спізнюється, займається на роботі вирішенням особистих справ, а не виконанням завдань компанії, то підвищити ефективність останньої ніколи не вдасться. Що ж робити? В цьому випадку допоможе програма обліку робочого часу – Yaware.TimeTracker.

Що таке Yaware.TimeTracker?

Yaware.TimeTracker – програма для обліку та аналізу продуктивності робочого часу за комп’ютером. Вона дозволяє запобігти порушення дисципліни, оцінити завантаженість персоналу і з мінімальними зусиллями керувати компанією.

Де використовувати?

Якщо ваші співробітники працюють в основному за комп’ютерами, то ця програма для вас! Вже 1976 компаній зі всього світу користуються послугами Yaware у понад 30 сферах діяльності. Серед них:

  • рекламні і інформаційні агентства;
  • промислові підприємства;
  • фінансові установи;
  • IT-компанії;
  • консалтингові фірми і т. д.

Yaware.TimeTracker широко впроваджується як дрібними підприємствами, так і великими компаніями. Програму також вибирають і окремі користувачі для особистого самоконтролю і підвищення продуктивності.

Yaware.TimeTracker допомагає керівникові контролювати порушення робочого графіка

Дізнайтеся, як часто працівники запізнюються або покидають робоче місце раніше покладеного. Програма фіксує час початку і закінчення роботи персоналу і являє отриману інформацію у вигляді зручних звітів.

З її допомогою ви зможете з легкістю контролювати порушення робочого графіка.

Вести облік відпрацьованого часу

Дізнайтеся скільки годин в день відпрацював працівник. Пусте «просиджування штанів» не враховується! Програма вважає тільки активний час роботи. Якщо працівник відсутній за комп’ютером, облік робочого часу зупиняється:

программа учета рабочего времени

Але іноді персонал працює і поза комп’ютера: йде на наради, трапляється з клієнтами. Що ж тоді? Розробники Yaware врахували цей нюанс. Якщо співробітник йде на нараду, він зможе вказати в програмі, чому був відсутній на робочому місці.

программа учета рабочего времени

Таким чином, ви зможете вести повний облік робочого часу персоналу.

Підвищити продуктивність роботи за комп’ютером

Програма аналізує продуктивність праці ваших співробітників, розділяючи використані ними ресурси, документи і сайти за категоріями: «Продуктивно», «Нейтрально», «Непродуктивно».

«Як це можливо?» – запитаєте ви. Справа в тому, що програма існує величезна база даних всіх сайтів і додатків. І ви самі визначаєте, які з них потрібні співробітникам для роботи, а які ні:

программа учета рабочего времени

Наприклад, час витрачений на фотошоп буде продуктивним для дизайнерів, але непродуктивним для бухгалтера.

Проаналізувавши отриману у звітах інформацію, ви зможете оцінити продуктивність робочого часу кожного працівника і підвищити її, якщо вона вас не влаштує.

Вести віддалений контроль роботи персоналу

Якщо ви користуєтеся послугами фрілансерів або виїжджаєте кудись на довгий час не турбуйтеся про те, як будуть стояти справи під час вашої відсутності. З Yaware.TimeTracker контролювати робочий час співробітників можна з будь-якої точки планети. Адже звіти програми можна вивчати на будь-якому пристрої: мобільному телефоні, комп’ютері або планшеті. Також ви будете отримувати повідомлення про роботу персоналу на електронну пошту. Переглядайте потрібну інформацію, коли вам зручно.

Додаткові можливості

  • Прихований і явний режим

Програма Yaware.TimeTracker може працювати як в прихованому, так і в явному режимі. У вас є можливість переходу від одного до іншого способу в будь-який час.

Наприклад, для початку можна використати прихований режим. Перевірити, хто з працівників старанно вирішує поставлені завдання, а хто сидить в соціальних мережах і займається особистими справами. Зробивши висновки і прийнявши рішення, ви потім зможете перейти до явного режиму контролю.

  • Доступ співробітників до особистої статистики

В явному режимі у персоналу з’явиться можливість дивитися статистику своєї роботи:

программа учета рабочего времени

Таким чином, співробітники зможуть самостійно керувати своїм часом, якщо будуть бачити, що воно використовується неефективно.

Як почати роботу з яваре?

Почати роботу з Yaware.TimeTracker дуже просто. Зареєструйтесь і скачайте програму. Потім встановіть її на всі комп’ютери компанії. Це робиться легко і швидко завдяки агенту масової установки.

Безкоштовний пробний період з повним функціоналом становить 14 днів, потім, можна вибрати один з декількох пакетів:

  • $8 на місяць за співробітника при оплаті кожен місяць;
  • $6.4 в місяць за співробітника при оплаті за рік;

Все, готово! Тепер ви можете підвищувати продуктивність роботи співробітників!

ТопОбзор за матеріалами Yaware.TimeTracker.

Схоже

Share on Facebook Share
5
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
5
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here