Спідраннер з закритими очима пройшов minecraft за 33 хвилини

0
8

Frozenmelody зміг пройти minecraft java edition на пк за 33 хвилини і 35 секунд. Це далеко від рекордних 11 хвилин, але наш сьогоднішній герой зробив це з закритими очима.

Спідраннер побудував маршрут таким чином, щоб він був максимально безпечним. За словами frozenmelody, він витратив більше сотні спроб, перш ніж зміг пройти гру, оскільки на результат впливає кожна дрібниця і завжди щось може піти не так.

важко описати, скільки мікроскопічних помилок може призвести до провалу. Не туди кликнув? провал. Занадто рано змінив напрямок? пробуй ще раз. Підібрав непотрібний предмет? давай заново. Сільський житель штовхнув вас? повторивши. Це було дуже важко.

Frozenmelody, спідраннер

Але навіть вбивство ендер-дракона (фінальний бос minecraft) не гарантує вдалого завершення гри, коли ти граєш із зав’язаними очима. Frozenmelody розповів, що в ході однієї зі спроб він убив дракона, але не зайшов в портал для того, щоб на екрані з’явилися фінальні титри, знявши пов’язку з очей раніше. Через таку поспішність спроба не була зарахована, і спідраннер почав заново.

Швидкісне проходження наосліп-давнє захоплення frozenmelody. До цього він подібним чином пройшов celeste, breath of the wild, gris і багато інших ігор. Незважаючи на унікальний контент, канал frozenmelody налічує трохи більше трьох сотень передплатників, але після широкого висвітлення в змі їх число повинно багаторазово зрости!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here