Заводи samsung і intel у в’єтнамі знову запрацюють на повну потужність тільки до кінця листопада

0
10

Технопарк у в’єтнамському хошиміні зосередив підприємства багатьох компаній, що працюють на експорт електроніки, але через введені на початку літа обмежень змушений був скоротити кількість присутніх на робочих місцях співробітників. Багато з підприємств досі працюють на 70 % від максимальних можливостей, але до кінця листопада можуть вийти на повну продуктивність.

Джерело зображення: bloomberg

Як зазначає bloomberg, серед тих, хто має намір відновити повну працездатність до кінця листопада присутні в’єтнамські підприємства intel і samsung. Перша з компаній у в’єтнамі тестує і упаковує процесори, з початку обмежувальних заходів цього літа intel довелося витратити не менше $6 млн на організацію умов роботи співробітників, що відповідають вимогам місцевої влади. Зокрема, для змінного персоналу було організовано проживання в безпосередній близькості від виробничих корпусів, щоб виключити переміщення співробітників транспортом на істотні відстані.

За словами в’єтнамських змі, в липні і серпні багато підприємств в технопарку сайгона скоротили експорт продукції на 20 %. Samsung в липні довелося закрити три зі своїх шістнадцяти підприємств в технопарку сайгона, а також скоротити більш ніж на 50% чисельність зайнятих на виробництві співробітників в комплексі hcmc ce. Прийнято вважати, що ці обмеження негативно позначилися на здатності виробників електроніки поставляти продукцію за межі в’єтнаму.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here