Багатофункціональний MultiPad Visconte V від Prestigio

0
774

Shares

Шановні читачі ТопОбзор, сьогодні без сучасних багатофункціональних девайсів людина не може повноцінно працювати і навіть просто комфортно себе почувати. Необхідність постійно бути в курсі подій, одержуючи і обробляючи значні потоки інформації, щоб, проаналізувавши її, приймати швидкі рішення, робить електронних помічників незамінними. Тому компанії, що спеціалізуються в даному сегменті ринку, випускають безліч моделей пристроїв, здатних своїми можливостями задовольняти зростаючим вимогам покупця. Це повною мірою відноситься до бренду Prestigio. Вироблений їм MultiPad Visconte V, завдяки функціональності можна вважати ноутбуком і планшетом одночасно.

Значні можливості за прийнятні гроші

Володіючи значними апаратними можливостями та досить елегантним зовнішнім виглядом, у поєднанні з доступною ціною, MultiPad Visconte V (за даними Яндекс Маркету нас сьогоднішній день планшет можна придбати всього від 10 250 рублів) стає цікавим для широкого кола споживачів. На що ж здатний девайс?

Почати варто з хвилюючою користувачів теми продуктивності. Її достатньо високий рівень забезпечує процесор Atom Z3735F від INTEL з чотирма ядрами і заявляється частотою до 1,83 ГГц. У поєднанні з 2Мгб ОЗУ, можливостей гаджета цілком достатньо для виконання різнопланових операцій, відтворення графіки та підтримай мережевих ігор значної ємності.

Дисплей пристрою з діагоналлю 10,1 дюйм володіє роздільною здатністю 1200х800 пікселів. Завдяки ISP технології, досягається відмінна якість передачі кольору, висока чіткість і контрастність зображення. З девайсом можна працювати досить довго, не перенапружуючи очі.

Ємність встановленої пам’яті у 8Гб, у разі необхідності, дуже легко розширити до 64Мб, за допомогою Micro SD карт. Подібного сховища вистачить для розміщення значної кількості різноманітних файлів.

Серйозне пристрій вимагає і не менш серйозною операційної системи. На що надходять у роздрібну торгівлю MultiPad Visconte V встановлена Windows 10, значно підвищує ефективність гаджета.

Девайс приваблює своєю багатофункціональністю. З його допомогою можна цікаво проводити час за іграми, а потім — швидко перейти до роботи з документами, підключивши через коннектор, що входить в комплект поставки, клавіатуру. Використовуючи порти USB, неважко створити на основі девайсу невеликий мобільний офіс, з’єднавши його з великим монітором або іншими медійними пристроями.

З MultiPad Visconte V легко весь час залишатися на зв’язку, підключившись до мережі через Wi-Fi, помістивши SIM-карту в спеціальний слот. Висока швидкість з’єднання гарантується підтримкою технології 3G.

Базова і фронтальна камери девайса мають дозвіл на 2МП. З їх допомогою неважко створювати досить якісний відеоконтент і брати участь у відеоконференціях.

Переваги і недоліки

MultiPad Visconte V володіє деякими перевагами, що виділяють його з ряду аналогів:

  • Значною акумуляторів ємністю 6500 мА/ч, якої вистачає на 7 годин безперервного перегляду відео або 3,5 години мережевої гри.
  • Габаритами, що не перевищують розміри середнього планшета.
  • Використанням термісторів і позолочених контактів в материнській платі, збільшують експлуатаційний термін.
  • Стильний і незвичайний дизайн – шоколадний колір корпусу з червоним обрамленням по краях
  • Клавіатура в комплекті, за допомогою якої планшет легко стає робочим ноутбуком

До дрібних вад відносять відносно велику вагу пристрою, коли до нього підключена клавіатура (вага планшет 586 р., клавіатура — 336 р.), і не завжди достатній базовий рівень гучності. Яких-небудь серйозних вад експерти не виявили.

Огляд підготовлений спеціально для ТопОбзор. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
2
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
2
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here