«f***k you, crytek!»: ютубер обурився «рекомендаціями» при огляді crysis remastered trilogy

0
31

Вчора відбувся реліз оновленої трилогії crysis-crysis remastered trilogy. Разом з виходом crytek приготувала список своїх «рекомендацій», як повинен виглядати огляд. Принаймні, це стверджує youtube-канал joker productions у своєму відео.

За словами ютубера, crytek намагаються повністю контролювати зміст оглядів, що виражається не в буденних ембарго і наданні більш раннього доступу до проекту тим чи іншим оглядачам.

Найцікавіше, що студія «проінструктувала» енне число оглядачів не публікувати свої огляди через «помилки і проблеми з продуктивністю в грі», на які, очевидно, у своєму контенті акцентували рецензенти.

За словами joker, стандартні рекомендації від інших розробників спрямовані для того, щоб дати можливість оглядачам отримати повну інформацію про гру і дозволити побачити картину в цілому для складання якомога більш об’єктивного огляду, тоді як crytek, по суті, відправила оглядачам звід правил, про що можна говорити, а про що – не варто. І якщо рецензент погодиться на умови ембарго, то в своєму огляді йому доведеться повністю дотримуватися умов, нав’язані розробником, через що можна просто забути про об’єктивний огляд продукту.

Згідно зі списком «рекомендацій», оглядачам не варто загострювати увагу на графіку (що дивно для ігрової серії, яка свого прославилася якраз виключно завдяки графіці як головний «бенчмарк» комп’ютерних систем). Не можна згадувати і про збої графічного і програмного характеру. Не варто згадувати про трасування променів в оглядах для консолей (мабуть, щоб зайвий раз не розчаровувати консольників менш повноцінною в порівнянні з pc-версією перевиданої трилогії). Не потрібно згадувати в оглядах мультиплеер.

Також в оглядах не варто згадувати crysis warhead (яка не увійшла до збірки) і говорити про ші супротивників, адже це не ремейк, а лише ремастер.

Серед того, що можна, сказано, що рецензенти можуть рекомендувати, що трилогія-відмінна пропозиція за свої гроші ($49.99). Можуть говорити про те, що у ремастерів хороші оптимізація і графіка. В оглядах для консолей можна згадувати підтримку 4к і частоті 60 к/с і оптимізацію «нової» трилогії під обидва покоління консолей, де ремастери виглядають «відмінно при плавній грі».

Не дивлячись на те, що рекомендації не повинні тягти за собою ніякої відповідальності від рецензентів по відношенню до розробників, joker повідомив, що, напевно, з-за можливих проблем з crytek, він не повинен був ділитися з громадськістю даними «рекомендаціями», але з-за нечесної політики студії він більше не має наміру робити огляд як на перевидану трилогію crysis, так і на інші майбутні ігри від цієї студії, «лаконічно» відправивши студію з допомогою улюбленого англомовного лайки куди подалі.

У коментарях під відео joker productions зібралися й інші оглядачі, які відзначили, що при отриманні своїх копій для огляду теж відзначили «дивина» отриманого брифа, тим самим підтвердивши справжність даних рекомендацій від crytek.

Реліз crysis remastered trilogy відбувся вчора, 15-го жовтня на пк в epic games store, playstation 4, xbox one, xbox series x | s, playstation 5 і nintendo switch. Кожну з ігор можна купити окремо (дивіться в «рекомендаціях» вище).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here