Мої враження від гри » патріоти. Раптовий удар «(patriots-a nation under fire)

0
43

Нараховано винагороду

Цей матеріал написаний відвідувачем сайту, і за нього нараховано винагороду.

Зовсім недавно я розповідав про такі ігри як:

Anno 1404

Якщо пропустили — можете прочитати.

Дана гра є божественним пк-ексклюзивом, і ніякі консольщики не зможуть доторкнутися до даного шедевру. Гра 2006 року випуску зовсім не вимоглива, запуститься на будь-якому калькуляторі, адже в мінімальних системних вимогах заявлені pentium iii, 256 мегабайт оперативної пам’яті, відеокарта з 32 мегабайтами відеопам’яті. А ну, у кого є такий потужний комп’ютер?

Терористи вирішили слідувати принципу, що якщо підкорити наймогутніших (тобто сша), то вдасться підкорити весь світ. Пролог гри вводить нас в курс справи. Мало хто пережив ту страшну ніч, але ті, хто залишився в живих, жадібно слухали випуски новин, намагаючись зрозуміти, що сталося. Повідомлялося, що багатьох великих міст більше не існує. Пізніше з’ясувалося, що терористи заклали ядерні заряди в найбільших містах країни. Приблизно о 4 ранку за тихоокеанським поясним часом був відданий наказ підірвати бомбу, і в одну мить найбільші міста були стерті з лиця землі. Крім того були знищені енергостанції, військові бази та поліцейські дільниці.

Коли дим розсіявся, група терористів-підпільників почала новий етап операції. По всій країні були розіслані повідомлення про те, що терористи готові підірвати ще кілька ядерних зарядів, якщо їх умови не будуть виконані. Такого захоплення заручників світ ще не бачив. Терористи вийшли на вулиці, вони знищують останні осередки опору і захоплюють все більше територій. Війна дійшла вже і до вашого рідного міста.

Ми починаємо гру без зброї, ходимо по коридорах бази національної гвардії. На цьому етапі гра віддалено нагадує перший half-life. Причому рівень інтерактивності на такому ж рівні – можна розбивати ящики і деякі двері.

У першій короткій місії ми обороняємося від ворогів вдень. У наступній місії, вже вночі, по будівлі випустили ракету. Потрібно загасити пожежу і придушити залишки опору. До речі в грі присутній френдлі фаєр, тобто спокійно можна підстрелити колег, і гра за це ніяк не карає, компаньйони спавняться в нескінченних кількостях. Це можна використовувати як спосіб поповнення боєприпасів.

Наступна локація радує око одноповерховими будинками і акуратними зеленими галявинами. Весь район захоплений силами противника. Їх потрібно знищити, а заручників відвести в рятувальний квадратик, де вони миттєво телепортуються в якесь безпечне місце.

Далі ми потрапляємо у двір, оточений багатоквартирним будинком, типу готелю. Наш невидимий помічник повідомляє у вухо по рації, що будинок був захоплений терористами, втрати серед мирних жителів дуже великі, і що він вважає, що терористи влаштували в цьому будинку свою базу.

Після зачистки одного будинку, переходимо до наступного. Схоже, терористи відступають і вивозять своїх командирів на цивільних вертольотах. Потрібно знайти важливі документи і знищити вертольоти, з чим ми успішно справляємося.

Наступна мета-торговий центр, захоплений терористами. Звідти вони розносять наші позиції ракетами. Потрібно вбити всіх терористів і знищити ракетні комплекси. Біганина по торговому центру закінчується успішним виконанням завдання, і вже на наступній локації нам повідомляють, що 167-й піхотний полк вчора захопив центр міста, у відповідь противник став підривати дороги, що ведуть до наших позицій, і нам доручено спуститися в каналізацію і знешкодити всі бомби, які вдасться знайти, інакше 167-й буде повністю оточений.

На наступному завданні нам доручають супроводити вантажівку до позиції 167-го полку. Цей район в руках противника, так що наш шлях буде небезпечним, так як тут вже кілька днів йдуть бої, дороги заміновані, на дахах снайпери.

І під завісу, нас висаджують у фінальній локації-якомусь заводі. Командування побоюється, що терористи приведуть в дію ще один ядерний заряд. Наше завдання-вступити в бій з ворогом і знешкодити цю бомбу за всяку ціну, інакше все місто злетить на повітря.

В якості нагороди за виконану роботу ми послухаємо виступ диктора по радіо. Сьогодні національна гвардія захопила головну базу терористів. Тепер наше місто в безпеці. Однак дехто вважає, що знищені не всі терористичні групи, і війна ще не закінчена.

Всі противники і компаньйони прогулюються неспішним кроком. Вони нічого не знають про укриття, люблять застрявати в різних об’єктах і стріляти через один одного. Графіка порадує своєю низькою полігональністю володарів слабких пк. Гра не обтяжує обчислювальні потужності комп’ютера розрахунками складних тіней або реалістичною фізики. Близькі противники можуть в упор в вас не потрапляти, а далекі, будуть бити точно в вас з місяця.

Ігрові журналісти кажуть, що їм гра набридає вже через 5 хвилин, а я пройшов із задоволенням. Я думаю, тут треба було просто трохи потерпіти, подолати огиду, і вже через пару трійку рівнів гра затягне в себе, і може навіть сподобається. Дуже простий шутер на один вечір, в ньому неможливо ніде застрягти, просто йдеш вперед і стріляєш, як в класичному аркадном шутері.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here