Скачати relax melodies premium (повна версія) на андроїд

0
31

Приголомшливе додаток яке допоможе вам розслабитися після важкого дня, а так само дозволить розслабитися і заснути під приємні звуки. Будь-яка людина зможе перемогти безсоння і відмінно виспатися, просто встановіть додаток relax melodies premium: звуки для сну на андроїд, закрийте очі і слухайте.

Принцип роботи цього диво додатки простий, в ньому зібрано більше сотні різних розслаблюючих звуків, наприклад звук дощу, спів китів, тріск багаття, подув вітру і т.д, які ви можете комбінувати між собою, таким чином створивши власну композицію. Така мелодія створить неповторну атмосферу і людина зможе розслабитися і поліпшити своє загальне самопочуття.

І таких мелодій можна створити кілька сотень, а потім додати їх в обране, де вони завжди будуть під рукою. Крім того не полінуйтеся заглянути в налаштування програми, там багато корисних функцій, наприклад можна виставити одне і теж час коли потрібно лягати спати, активувати таймер для автоматичного відключення звуків і так далі.

Ну а розібратися з інтерфейсом програми не складе особливих труднощів, кожен звук винесений в окрему плитку, вам залишиться тільки прослухати звуки і вибрати потрібні вам плитки, щоб мелодія заграла, а потім її зберегти. Вообщем додаток дуже гідне, а найголовніше потрібне і корисне для здоров’я.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here