Водневий toyota mirai встановив світовий рекорд автономності

0
25

Toyota mirai вже не перший раз дивує потенційнихпокупателей показниками автономності завдяки своєму двигуну, що працює на водневих елементах. На цей раз японську компанію було зафіксовано в книзі рекордів гіннеса.

Історична поїздка відбулася 23 і 24 серпня 2021 року. Кінцевий результат був зафіксований представниками книги рекордів гіннеса. Передстартом експерт опломбував паливний бак на 5,65 кг водню, а після закінчення заїзду ретельно перевірив його. Toyota mirai показала неймовірний результат, подолавши без зупинки 1360 кілометрів. При цьому для повної заправки водневого бакаавтомобілю потрібно всього п’ять хвилин.

За кермом був професійний водій уейн гердес, а другим пілотом — боб вінгер. Заїзд проходив по мальовничих дорогах каліфорнії. Автомобіль відправився на південь до сан-ісідро, азатем на північ до санта-барбари, подорожуючи по санта-моніці і пляжу малібувдоль шосе тихоокеанського узбережжя. І це тільки перший день шляху, ведьдальше команду очікували переповнені автостради сан-дієго між лос-анджелесом і округом, де у toyota mirai все ж закінчилося паливо.

«подорож toyota mirai без необхідності дозаправки демонструє потужність електричних технологій на паливних елементах. Ця технологія і необретательность команди toyota привели до історичного моменту», —зазначає представник книги рекордів гіннеса.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here