6 кращих Pinterest плагінів WordPress

0
840

Shares

Pinterest плагіни для WordPress.

Pinterest – одна з наймолодших і стрімко розвиваються соціальних мереж, яка в даний момент привертає до себе багато онлайн-уваги, у неї з’являється все більше людей і брендів. Нещодавно ТопОбзор робив огляд можливостей унікальної соціальної мережі Pinterest, а сьогодні ми зробимо огляд 6 кращих Pinterest плагінів WordPress. Всі вони безкоштовні і прості в установці. Отже, Pinterest плагіни для WordPress.

Отже, представляємо вашій увазі 6 кращих Pinterest плагінів WordPress:

1. Pinterest «Pin It» Button

Плагін Pinterest «Pin It» Button — це найбільш популярний і використовується зараз Pinterest плагін WordPress. Він додає кнопку «Pin It» біля вашого контенту, за допомогою неї користувачі можуть легко і швидко відзначити його на Pinterest.

2. Pinterest RSS Widget

Плагін Pinterest RSS Widget дозволяє вам розмістити в сайдбарі віджет, який витягує свіжий контент з RSS стрічки користувача Pinterest і показує відповідні мініатюри. Ви можете вибрати, що показувати опис під зображенням, ви також можете встановити висоту і ширину мініатюри, щоб вони підходили під вашу тему.

3. Pinterest Pinboard Widget

Плагін Pinterest Pinboard Widget додає віджет Pinterest, дуже схожий на дошки в Pinterest. Він використовує оригінальні мініатюри з самого Pinterest.

4. Pinterest Pin It Button For Images

Плагін Pinterest Pin It Button For Images — плагін, який добавляте поверх ваших картинок кнопку «Pin It». Дана кнопка з’являється при наведенні мишкою на картинку.

5. Pretty Pinterest Pins

Плагін Pretty Pinterest Pins дозволяє вам показувати мініатюри і посилання на ваші (або чиї-небудь) останні закріплення з Pinterest у вашому сайдбарі. Він виконаний у стилі Pinterest і пропонує чистий і сучасний дизайн для відображення ваших пінів.

6. Pin It On Pinterest

Плагін Pin It On Pinterest розміщує кнопку «Pin It» в кінці ваших постів і дозволяє вам вплинути на те, що саме буде «прикріплено» в Pinterest.

Pinterest плагіни для WordPress.

ТопОбзор за матеріалами wordpress.org, wordpresso.org, WPlift.com

Схоже

Share on Facebook Share
3
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
3
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here