Завершена збірка космічного апарату місії «місяць-25»

0
31

Генеральний директор державної корпорації «роскосмос «дмитро рогозін повідомив про завершення збірки космічного апарату місії» луна-25», якому наступного року належить відправитися до природного супутника нашої планети.

Тут і нижче фотографії «роскосмосу»

«луна-25″ — малорозмірна демонстраційна посадкова станція для відпрацювання базових технологій м’якої посадки в околополярной області і проведення контактних досліджень південного полюса місяця. Апарат створений в рамках проекту» луна-глоб » нво лавочкіна.

Відправити станцію до місяця планувалося в поточному місяці, але потім терміни були переглянуті через необхідність виконання додаткових перевірок. В якості нової дати спочатку називався травень 2022-го, а потім запуск перенесли на липень наступного року.

«апарат зібраний, проводиться додаткова перевірка, випробування. Просто ми вибираємо найбільш зручні маршрути балістичні. Ми порахували, в цілому, можна летіти і з травня місяця, але балістики просять зробити [запуск] в середині липня», — наводить тасс заяви пана рогозіна.

Передбачається, що реалізація російської місячної програми дозволить піднятися на якісно новий рівень досліджень природного супутника нашої планети і під іншим кутом поглянути на перспективи освоєння тіл сонячної системи. Крім того, вчені розраховують зрозуміти механізми зародження планет, появи води і, отже, життя на землі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here