Apple випустила з macbook pro першу в світі зарядку з usb power delivery 3.1-вона забезпечить 140 вт будь-яким сумісним пристроям

0
29

Новий зарядний пристрій apple потужністю 140 вт, яке поставляється в комплекті з новим 16-дюймовим macbook pro, стало першим на ринку, яке відповідає стандарту usb power delivery 3.1. Специфікації донного стандарту, який передбачає появу зарядок потужністю 140, 180 і 240 вт, були затверджені раніше в цьому році разом з usb type-c release 2.1. Новий блок живлення можна отримати не тільки зі свіжим macbook pro, але і купити окремо за $99.

Використання стандарту usb pd 3.1 означає, що новий адаптер apple зможе забезпечити швидку зарядку і інших пристроїв, що використовують цей же стандарт подачі живлення. Також це означає, що власники нових macbook pro зможуть без проблем використовувати сумісні зарядні пристрої сторонніх виробників, відповідні usb pd 3.1.

У минулому зарядки потужністю понад 100 вт часто використовували пропрієтарні стандарти для передачі максимальної потужності. Тобто вони могли заряджати сторонні пристроїв, але не з повною потужністю. Наприклад, в портфоліо dell є док-станція, що забезпечує 130-вт зарядку фірмових ноутбуків, однак вона повністю не сумісна з пристроями інших виробників.

Theverge.com

Крім використання стандарту usb pd 3.1, apple також підтвердила, що новий зарядний пристрій створено на базі компонентів, що використовують нітрид галію (gan). Нагадаємо, що використання gan дозволяє створювати більш потужні і одночасно більш компактні зарядні пристрої, ніж при використанні традиційних технологій.

Крім характеристик зарядного пристрою apple також підтвердила, що будь-який з чотирьох портів thunderbolt 4 нових macbook pro можна використовувати для зарядки ноутбуків. Однак для зарядки з максимальною швидкістю потрібне використання кабелю magsafe 3 і 140-вт адаптера, оскільки thunderbolt 4 підтримує не більше 100 вт. Зарядні пристрої з меншою потужністю зможуть забезпечувати живлення macbook pro, але apple зазначає, що зарядка може проходити набагато повільніше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here