Мої враження від гри mafia 2 definitive edition. Частина друга

0
39

Нараховано винагороду

Цей матеріал написаний відвідувачем сайту, і за нього нараховано винагороду.

Зовсім недавно я розповідав про такі ігри як:

S. T. A. L. K. E. R. Shadow of chernobyl. Частина перша, друга, третя, четверта, п’ята, шоста

S. T. A. L. K. E. R. Clear sky. Частина перша, друга, третя, четверта

Anno 1404

S. T. A. L. K. E. R. Історія прибою

Якщо пропустили — можете прочитати.

Продовжуємо знайомство з другою мафією.

Після повернення на вокзалі його зустрічає старий приятель, солдат сім’ї фальконе і каже, що кліменто і гурино все ще шукають джо і він даремно повернувся в місто. Однак, якщо джо має намір залишитися, то він може надати родині фальконе парочку послуг і тоді бос забезпечить йому недоторканність. Джо починає працювати на фальконі і поступово заслуговує довіру сім’ї. Джо рятує боса під час замаху на нього, чим заслуговує велику повагу і довіру самого карла фальконе. На цьому доповнення закінчується.

Як і обіцяв, лео скалетта відсидів набагато менше покладеного і вже влітку 1951 вийшов на свободу. За час ув’язнення сталося багато всього. Віто жорстко розібрався зі старим ірландським ворогом брайаном, сестра франческа вийшла заміж, а мати важко захворіла і померла.

Джо влаштовує на честь звільнення друга свято і знайомить віто з едді скарпою. Втрьох вони їдуть в бордель, де напиваються до зелених соплів, а в завершенні вечірки віто випадає честь закопати за містом труп федерального агента, який абсолютно несподівано виявляється в багажнику машини едді. Наступні кілька місяців віто разом з джо працюють на фальконі. Нарешті-таки в один прекрасний день едді знайомить віто з босом карлом фальконе. Дон каже, що кліменто зовсім оборзел і вийшов з-під контролю, викрав бухгалтера сім’ї фальконе. Віто повинен з цим розібратися. Після успішної операції джо і віто стають членами сім’ї фальконе.

Життя віто йде в гору, він купує новий будинок в самому респектабельному районі міста, дорогу машину, в його гардеробі висять кращі костюми. Фальконе доручає йому і джо найважливіше завдання-прибрати кліменто і тим самим ліквідувати його сім’ю. Незабаром після знищення сім’ї кліменто на зв’язок з віто виходить генрі томасіно, той самий, якого підстрелив товстун на лікеро-горілчаному. Він просить старого приятеля замовити за нього слівце перед фальконе. На подив бос легко погоджується прийняти генрі в сім’ю, але перш він повинен пройти перевірку і як доказ вірності вбити консільєрі сім’ї вінчі — лео галанте.

Віто щиро дивується такому проханню, але бос пояснює, що лео був у змові з кліменто і разом вони хотіли звинуватити карла в наркоторгівлі і задавити, тому старий повинен померти. Але віто не може допустити смерть лео, адже це єдина людина в місті, за винятком джо, якому він безмірно довіряє. Віто поспішає до галанте щоб попередити його про замах. У підсумку лео галанте залишає емпайр-бей, розуміючи, що фальконе не дасть йому життя і відправляється до друзів в lost heaven. Генрі все обставляє так, як ніби вбив галанте і після чого офіційно стає членом сім’ї фальконе.

Незабаром віто сам зв’язується з наркотиками. Генрі пропонує вигідну схему: купувати героїн у китайців і продавати в районі чорношкірих. Мовляв фальконе про це не дізнається, а значить і ділитися з ним не доведеться. Приховати шило в мішку не вдається, дон дізнається про таємний бізнес своїх підлеглих. Карло вирішує не карати порушників жорстко, а просто вимагає виплатити штраф у розмірі 60000 доларів, що становить більшу частину прибутку від продажу наркотиків. Залишившись без гроша в кишені, друзі вирішують зустрітися в парку і обговорити, що робити далі і як повернути борг єврею-лихвареві. На жаль, для одного з них це зустріч так і не відбудеться. Китайці жорстоко вбивають генрі, джо і віто переслідує вбивць, а потім добираються до боса китайської мафії. Той несподівано обзивають їх короткозорими придурками, які не помітили щура у себе під носом. Їх друг генрі працював на фбр і тому він заслужив смерті.

Здійснивши помсту віто і джо відправляються збирати гроші для лихваря бруно. Едді дає їм замовлення на одного зрадника, який багато років тому дуже сильно підставив мафію в lost heaven. Віто і джо виконують замовлення, не моргнувши оком і навіть не підозрюючи, що вбита ними людина — це томас анджело, герой першої мафії.

Потім у пошуках грошей віто відправляється в порт, щоб попросити роботу. Радісний папалардо каже, що віто заявився якраз до речі. Працівники в порту вирішили влаштувати страйк, дерек збирається їх розігнати і присутність віто йому не завадить. Дерек з віто і ще парочкою головорізів відправляється в доки і погрозами намагаються заспокоїти робітників. В ході суперечки дерек звертається до віто на ім’я і один з робітників впізнає в ньому сина антоніо скалетта. Старий дорікає віто за те, що він працює на вбивцю свого батька. Віто каже, що з його батьком трапився нещасний випадок, що він потонув, але робітники качають головами і заявляє, що йому допомогли потонути, допомогли дерек і стів.

Віто приходить в лють і вбиває і стіва і дерека, після чого забирає з профспілкового сейфа всі гроші і повертає лихвареві борг в призначений термін. Через пару днів дощовим осіннім ранком віто прокидається від телефонного дзвінка. Едді скарпа просить його терміново приїхати в обсерваторію на особисту зустріч з босом. Покинувши будинок скалетта натрапляє на людей вінчі, його просять сісти в машину, і віто в салоні бачить лео галанте і нового боса. Лео, строго відраховуючи віто за влаштоване в місті свавілля каже, що комісія прийняла рішення прибрати його, проте лео поклопотав за віто і виторгував йому останній шанс для порятунку.

Для цього скалетта повинен вбити свого боса-карло фальконе. Віто доводиться погодитися. Прибувши в обсерваторію, протагоніст влаштовує перестрілку, в якийсь момент до його голови представляє стовбур джо, але віто переконує друга встати на його бік. Удвох вони вбивають фальконе, після чого залишає обсерваторію.

Біля входу їх вже чекає кортеж вінчі. Лео скаже, що джо в угоду не входив, і барбаро відвезуть в невідомому напрямку. На цьому гра закінчується.

Після виходу другої мафії аудиторія гри розділилася на 3 табори. Перший-це люди закохалася в гру з першого погляду, пройшли її на одному диханні, не помічаючи її недоліків, і по сьогоднішній день вони обожнюють гру і вважають однією з кращих ігор взагалі в індустрії.

Другий табір-це люди, глибоко розчаровані в грі, її мізерними геймплейними механіками, одноманітним ігровим процесом і зацикленістю на основному сюжеті. У цьому таборі знаходяться люди із завищеними очікуваннями.

Третій табір-це так звані «олдфаги«, які чекали від сюжету другої мафії розвитку ідей оригінальної гри, але отримали, як вони люблять говорити, якийсь»висер». Ці люди готові пробачити одноманітність геймплея, повне запозичення ідей у інших ігор, порожнечу світу, але тільки не убогу історію картонних персонажів і огидну кінцівку.

Зовсім скоро буде опублікована третя частина цієї статті .

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here