Набрид Viber і WhatsApp, ласкаво просимо в месенджер UAround

0
787

Shares

Вже давно в наше життя ввійшли месенджери, які використовуються у всіх сферах життєдіяльності людини. З їх допомогою ми розважаємося, спілкуємося, працюємо. Здається, що вже нічого нового вигадати неможливо. Але немає межі досконалості.

Команда російських розробників, презентувала новий продукт, в якому були зібрані і поліпшені функції багатьох відомих месенджерів та соціальних мереж. По суті, був об’єднаний в єдине функціонал таких додатків як Viber в частині месенджера, Badoo в частині знайомств, Telegram в частині безпеки і VK в частині ведення своєї групи.

UAround – це новий безкоштовний месенджер для роботи, знайомства та спілкування. Додаток доступно для скачування з будь-якої точки світу, на платформах iOS і Android. Для того щоб почати користуватися всіма можливостями UAround, досить завантажити додаток і пройти процедуру безкоштовну реєстрацію.

Додаток UAround включає в себе безліч корисних опцій. В першу чергу це можливість безкоштовного спілкування за допомогою текстових повідомлень, а також дзвінками через мережу Інтернет. Крім того, програма має унікальний розділ «Хто поруч», відображаючи на екрані гаджета користувачів знаходяться ближче всього до вашого розташування. Достатньо лише струсити телефон, і на екрані з’явиться вся необхідна інформація.

Для того щоб зберегти конфіденційність в додатку UAround передбачена функція шифрування — повідомлення шифруються з використанням закритого і відкритого ключа по системі end-to-end. Додаток також працює з використанням захищених каналів https і wss. Це означає, що спілкування з друзями та нові знайомства максимально безпечні і надійно захищено.

Новий месенджер має масу переваг в порівнянні з аналогічними програмами. UAround включає кілька розділів, основний з яких – «Знайомства». За допомогою даного розділу вдасться знайти нових друзів, незалежно від їх територіальної локації, адже спілкуватися користувачі можуть по всьому світу! Пошук здійснюється по кільком параметрам: стать, вік, місто, причому на якій мові користувач вводить критерії пошуку не має значення.

Ще одна зручна функція, передбачена в мобільному додатку UAround – «Групи». Розділ надає можливість створення своєї тематичної групи, листуватися в ній не обмеженому числу користувачів, видаляти не сподобалися коментарі або блокувати учасника. Ви маєте можливість підняти свою групу в загальному списку груп, тим самим залучаючи потенційних передплатників.

А для тих, хто зіткнеться з деякими труднощами щодо використання додатка, зворотній зв’язок доступна цілодобово у відповідному розділі «Допомога».
В розділі налаштувань ви можете налаштувати собі фон чату, вибрати вподобану мелодію для вхідного повідомлення. Якщо ви не хочете користуватися розділом Знайомств, можна відключити показ вашого профілю в загальному пошуку UAround.

UAround швидко набирає популярність серед активних користувачів соціальних мереж і месенджерів, не тільки завдяки зручному інтерфейсу, але і унікальним функцій, якими не може похвалитися не один відомий вам месенджер.

При установці програми UAround програма автоматично зашифровує ваші контакти з телефонної книги, і в такому форматі звіряє — чи є хто з ваших знайомих в нашій мережі. Користуючись нашим додатком будьте впевнені, що ваша записна книжка не стане надбанням громадськості.

Не так давно розробники доповнили функціонал новими цікавими можливостями – відеодзвінки, красиві эмоджи, оновилися під новий iOS 10 і Android 7.

Ведеться розробка WEB-версії програми, для користування соціальною мережею на персональних комп’ютерах.

Матеріал підготовлений спеціально для ТопОбзор. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
3
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
3
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here