Стати професіоналом онлайн-курси програмування в 2021 році

0
33

Навчання актуальної професії в сфері іт набуває все більшої популярності і необхідності. Отримати важливі знання і навички можна набагато простіше і швидше, практично в домашніх умовах. Розглянемо програмування просунутого рівня itea.

Основна аудиторія курсу-високопрофесійні фахівці, які володіють основами розробки за допомогою python або бажають освоїти просунуті вміння і навички програмування з його допомогою. Інформація про курс доступна онлайн, а сам курс https://itea.ua/courses-itea/python-dev/python-advanced / також буде корисний теоретикам в області програмування. Програма в курсі вибудувана, виходячи з оптимального співвідношення 80 на 20 – у співвідношенні між практичним і теоретичним розділами.

Пройшовши повністю курс python advanced, стане набагато простіше виконувати розробку за допомогою python, швидше вводити в практику різні методи і класи об’єктно-орієнтованого програмування і вникнути в просунуті аспекти мови.

Після курсу зможете легко і швидко розробляти програми на мові python, а також стати професійним розробником, що працює на позиції junior python web developer і вище — до senior python web developer.

Програма курсу складається з 15 модулів, які включають функції, об’єктно-орієнтований підхід, управління створенням екземплярів класу, прийоми об’єктно-орієнтованого програмування, модулі і пакети, роботу з файлами, вбудовані пакети python, нетворкінг (networking), багатопоточність в python, процеси в python, асинхронне програмування, sql, object relational mapping, а також бази даних nosql. Додатковим, але змістовним модулем виступає веб-розробка (фреймворки в мережі, http, html, парсинг html-файлів, xml, збір даних за допомогою фреймворку scrapy, мова шаблонів jinja2, основи api та інші).

Для того, щоб почати заняття, необхідно лише наявність власного ноутбука для занять в аудиторіях, а також базові знання мови python.

В якості професійного журі виступають досвідчені гуру-ментори, лектори і розробники itea – олексій шиян і денис замятін. Кожне заняття і кожен модуль супроводжується підтримкою і відповідями на питання. Зробивши перший крок, через всього 54 години ви перейдете на новий рівень умінь і знань сучасного фахівця. Стати професіоналом онлайн стало набагато простіше і швидше в 2021 році зі школою itea.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here