Віджет «найголовніше» в лончері google pixel знову почав показувати погоду на android 12 пристроях

0
27

Напередодні релізу своїх нових смартфонів pixel 6компанія google вирішила, нарешті, виправити одну з найнеприємніших помилок android 12, а саме – відсутність інформації про погоду у вбудованому в лаунчер pixel віджеті «найголовніше».

Так, ми могли розмістити на екрані старий, добрий віджет google з тим же найменуванням, але в цьому випадку поточна дата на робочому столі дублювалася двічі. При цьому, дату з вбудованого в лаунчер віджета прибрати було не можна.

Але тепер ситуація змінилася на краще. Після чергового оновлення бета-версії додатка google (12.40.17.29), «найголовніше» знову з’явився на робочому столі android 12 пристроїв. (можливо буде потрібно перезавантаження пристрою після оновлення.)

Це стосується лаунчера, екрану блокування і постійно включеного дисплея (aod).

Крім того, у нас з’явився доступ до розширених налаштувань «найголовнішого» в лончері. Для доступу до них натисніть і утримуйте віджет, виберіть » налаштувати «і в меню натиснутий на значок шестерінки напроти пункту»найголовніше».

Тут ви можете включити / відключити: поїздки і час до виходу( розрахунковий час прибуття), погоду (поточна), оповіщення (небезпечні погодні умови), майбутні (події календаря і нагадування) і робочий профіль (події календаря + нагадування). Також можна керувати домашньою і робочою адресою і відображенням конфіденційних даних на екрані блокування.

схожі матеріали:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here