Вийшло оновлення 1.03 для new world, доступний трансфер персонажів

0
27

Amazon game випустила оновлення 1.0.3 для new world . У рамках цього нового оновлення не додано жодного нового вмісту або функцій. Велика частина нового патча була випущена для усунення декількох помилок в грі. Є також деякі поліпшення, внесені в користувальницький інтерфейс.

З цим оновленням була закладена остаточна основа для функції серверного трансферу персонажів.

Розробники також вирішили висловити свою вдячність за терпіння гравців, даруючи всім гравцям титул в грі the stoic, за «виявлену тверду рішучість перед обличчям епічного часу очікування». Титул буде автоматично надано вашому персонажу і може бути оснащений шляхом переходу в меню «персонаж», вибору вкладки «біографія». Може знадобитися до дня, щоб титул з’явився в списку доступних.

Також була додана емоція «очікування» у вбудований магазин-безкоштовно — в якості додаткової подяки. Щоб заявити про емоції, перейдіть в ігровий магазин і виберіть вкладку «емоції«, де ви знайдете емоцію» очікування», доступну безкоштовно. Емоції прив’язані до облікового запису, тому вам потрібно буде лише один раз заявити про це у своєму обліковому записі steam, навіть якщо у вас є два персонажі.

Що стосується трансферів персонажів, щоб щось не пішло не так, розробники будуть поступово включати трансфер починаючи з utopia, в південно-східному регіоні ap. Розробник буде уважно стежити за трансферами в цьому світі, і якщо щось незвичайне станеться, команда втрутиться вручну. Якщо все піде добре, трансфер включать для решти південно-східного регіону ap і продовжить моніторинг. Якщо через 8 годин команда не виявить ніяких проблем, то трансфер буде повністю розгорнутий в інші регіони. Кожен гравець отримає один безкоштовний токен трансферу персонажа.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here