Записи ігрового процесу the good life

0
27

У зв’язку з виходом гри the good life на playstation 4, xbox one,nintendo switch і pc (steam) на різних каналах були опубліковані відео, що демонструють ігровий процес.

Зіграйте за наомі, журналістку з нью-йорка, яка переїхала в британське містечко рейні вудс, щоб зуміти виплатити величезний борг. Єдиний спосіб вибратися з боргової ями — робити знімки в містечку і публікувати їх. І, звичайно ж, «найщасливіший місто в світі» виявився зовсім не звичайним містом…

Жителі найщасливішого міста в світі — найдивніші люди,яких ви коли-небудь зустрічали. Ви будете жити з ними пососедству, шукати розгадки до таємниць і відчувати добру долюбезумія. В кінцевому рахунку ви напевно полюбите всі ці таємниці, жахи і старе добре чарівність, які поселення здатнопредложіть.

  • виплатіть борг, отримуючи гроші за фотографії.
  • вирішіть загадку таємничого вбивства, що сталося»в найщасливішому містечку».
  • в повний місяць жителі раптово перетворюються … В кішок ісобак!
  • до речі, наомі теж не уникнути цієї долі!перетворіться в кішку, щоб піднятися на високі місця, дарапатьстени і красти рибу з чіпсами у кошенят… Або в собаку, чтобывыкопывать ями, чуять запахи і перепливати водойми… Це проісходитлишь раз на місяць, тому в повній мірі насолодитеся даннойвозможностью!
  • насолоджуйтесь зміною пір року, вибором одягу з себе!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here