Amd і microsoft випустять спеціальну версію radeon rx 6900 xt halo infinite limited edition в стилі броні майстра чифа

0
34

Компанії amd і microsoft випустять обмежений тираж графічних прискорювачів radeon rx 6900 xt halo infinite limited limited edition, створених за мотивами гри halo infinite, що готується до релізу. Карта оснащена еталонною системою охолодження, яка розфарбована в кольори броні головного героя гри майстра чіфа mjolnir powered assault armor mark vii.

Обидві компанії не повідомили технічних характеристик відеокарти, але, досить імовірно, вони повторюють еталонні специфікації. Коротко нагадаємо, що в основі radeon rx 6900 xt застосовується чіп navi 21 xtx на базі графічної архітектури amd rdna 2. До його складу входять 80 виконавчих блоків з 5120 потоковими процесорами, 80 блоків прискорення операцій трасування променів, 320 текстурних блоків і 128 блоків растеризації. Еталонний робочий діапазон частот gpu становить від 2015 (ігрова) до 2250 (максимальна) мгц.

Студія-розробник 343 industries, яка створила halo infinite, тісно співпрацювала з amd, тому гра оптимізована для використання з процесорами ryzen і відеокартами radeon. У грі заявлена підтримка технології freesync premium pro, проте підтримка трасування променів буде додана вже після релізу гри з одним з патчів. Про можливу підтримку технологій інтелектуального масштабування amd fidelityfx super resolution (fsr) або nvidia deep learning super sampling (dlss) поки нічого невідомо.

Halo infinite на пк отримала підтримку надшироких моніторів (елементи інтерфейсу можна переміщати куди завгодно), вона буде поставлятися з вбудованим античитом і зуміє синхронізуватися з rgb-підсвічуванням пристроїв введення. Збереження в пк-версії halo infinite можна перенести на консоль і навпаки, як і прогрес в мережевому режимі.

З 26 жовтня amd збирається запустити акцію, в рамках якої покупці певних моделей відеокарт radeon і процесорів ryzen зможуть отримати в якості подарунка місячну підписку на ігровий сервіс xbox game pass для пк. Що стосується самої гри halo infinite, то її реліз відбудеться 8 грудня поточного року для пк (steam, microsoft store), xbox one, xbox series x і s.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here