Facebook зробить малопомітними всі пости користувачів, що порушують правила соцмережі

0
30

Останнім часом соціальна мережа facebook отримала чимало критики за різні проступки, в тому числі — за надто толерантне ставлення до користувачів, які поширюють дезінформацію. Тепер компанія має намір відігратися на членах інтернет-спільноти, що порушують правила соціальної мережі, для початку-зробивши їх пости малопомітними.

Ubergizmo.com

Зміни торкнуться принципів ранжирування постів порушників при видачі в стрічках груп. Примітно, що політика буде поширюватися на всю екосистему-якщо людина порушила правила, покарання торкнеться всю його активність на платформі facebook.

За даними соціальної мережі, «цей захід допоможе знизити можливості членів, які порушують наші правила, домогтися уваги інших в їх спільнотах». Передбачені різні «рівні» покарань в залежності від того, як часто користувачі стають порушниками.

Наприклад, після видалення одного поста за порушення правил facebook-т. Зв. Community standards за попередні 90 днів тягне один рівень «песимізації«, а якщо пости користувача віддалялися багаторазово, це призведе до прийняття» більш суворих» заходів модераторами соціальної мережі.

Поки невідомо, наскільки помітний вплив нададуть нові заходи на атмосферу в спільнотах соціальної мережі — залишається чекати подробиць про нову систему покарань.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here