Мега-огляд: кращі плагіни WordPress 2016-2017 (оновлено)

0
801

Shares

Дорогі читачі ТопОбзор, раніше ми вже пропонували вам великий огляд кращих плагінів WordPress, але настав час оновити інформацію, тим більше з’явилося багато цікавого, наприклад, з’явилися хмарні сервіси, оновилися багато плагіни WordPress :-). У той же час, деякі з кращих плагінів WordPress перестали оновлюватися, тому ми не включили їх в наш огляд.

Кращими плагінами ми вважали такі плагіни WordPress, які 1) корисні і зручні по функціоналу, 2) стабільно працюють , 3) протестовані користувачами, 4) мають останні оновлення.

Отже, сьогодні ми пропонуємо вашій увазі широкий мега-огляд: кращі плагіни WordPress . 82 плагіна в 13 категоріях.

Плагіни WordPress:

 • Універсальний плагін WordPress
 • Резервне копіювання, імпорт (6 плагінів)
 • Безпека і захист (7 плагінів)
 • Слайдери, зображення, медіа (11 плагінів)
 • Віджети, сайдбар, меню (7 плагінів)
 • Оформлення записів, сторінок (8 плагінів)
 • Календарі, події, бронювання (4 плагіна)
 • Соціальні мережі, шарінг, розсилки, RSS (11 плагінів)
 • Реклама, контекстна реклама (4 плагіна)
 • Адмінпанель (7 плагінів)
 • Багатомовні сайти (4 плагіна)
 • SEO, статистика, аналітика (8 плагінів)
 • Мобільні фішки, карти, чуйний дизайн (4 плагіна)

Універсальний плагін WordPress

Jetpack by WordPress.com


Jetpack by WordPress.com — це багатофункційний універсальний плагін, який включає в себе різноманітний функціонал і віджети. Крім того, особливість плагіна в тому, що він пов’язаний з вашим акаунтом на сервісі WordPress.com. На даний момент Jetpack by WordPress.com містить більше 20 «фіч», серед яких: статистика, публікація в соціальних мережах, резервне копіювання і безпеку, контактна форма, тема для мобільної версії, галерея, розсилка по е-мейл та ін.

Тарифи Jetpack:

 • Безкоштовний.
 • Персональний: $3.50 в місяць.
 • Преміум: $9 на місяць.
 • Професійний: $29 в місяць.

Jetpack (англ.) – реактивний ранець, він зображений на емблемі плагіна.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/jetpack/

Резервне копіювання, імпорт

UpdraftPlus Backup

плагины WordPress
UpdraftPlus Backup — плагін для WordPress, який забезпечує резервне копіювання і відновлення вмісту бази даних, які можуть бути автоматично збережені в хмарні сховища даних, такі як S3, Dropbox, Google Drive, Rackspace, FTP, SFTP, email та інші. Можуть відправлятися по е-мейл, автоматично бекапиться за визначеним розкладом. Є безкоштовна і платна версія (преміум). В преміум версії є такі додаткові фічі як бекап в WebDAV, Microsoft OneDrive, Google Cloud, Microsoft Azure, SFTP/SCP, шифрований FT, 1 Гбайт місця для UpdraftPlus Vault.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/updraftplus/

BackWPup

плагины WordPress
BackWPup — плагін WordPress для роботи з резервним копіюванням, оптимізації та відновлення БД контенту. Забезпечує синхронізацію і копіювання на FTP, так і на наступні хмарні сховища даних Amazon S3, Google Storage, Microsoft Azure, RackSpaceCloud, Dropbox, SugarSync. Зручний і просто у використанні. Є безкоштовна і платна версія.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/backwpup/

WordPress Backup to Dropbox

плагины WordPressWordPress Backup to Dropbox — відмінний безкоштовний плагін для WordPress, який відповідає за резервне копіювання даних безпосередньо в Dropbox. Плагін дуже зручний і простий у використанні, ви можете вказувати розкладу для автоматичного резервного копіювання, задавати різні параметри для створення резервної копії.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-backup-to-dropbox/

WordPress Importer

плагины WordPress WordPress Importer — плагін WordPress для простої і зручної організації імпорту даних з одного сайту на WordPress іншого. Імпортуються запису, сторінки, коментарі, категорії, теги та інше.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-importer/

Безпека і захист

Jetpack — Protect

Protect — це одна з функцій плагіна Jetpack, хмарний інструмент запобігання атак методом перебору. Ми контролюємо мільйони сайтів WordPress для виявлення і блокування шкідливих IP-адрес. Protect відстежує невдалі спроби входу в систему по всім сайтам, підключеним до Jetpack з допомогою модуля Protect. Якщо з однієї IP-адреси виконано занадто багато невдалих спроб протягом короткого періоду часу, вхід з такої адреси на будь-який сайт з даними встановленим плагіном блокується. Інструмент Protect розроблений на основі BruteProtect і відключить BruteProtect на сайті, якщо він включений.

iThemes Security

iThemes Security (раніше — Better WP Security) — один з кращих на сьогоднішній день плагінів захисту WordPress. iThemes Security поєднує кращі з методів захисту WordPress в одному плагіні, закриваючи тим самим безліч дірок в безпеці. Плагін дає можливість захистити сайт більш ніж 30 способами.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/better-wp-security/

Clef Two-Factor Authentication

Clef Two-Factor Authentication — плагін для сучасного методу дворівневої аутентифікації. Надійний додатковий захист, без паролів або токенів.

Завантажити плагін: https://wordpress.org/plugins/wpclef/

Wordfence Security

плагины WordPress

Wordfence Security — багатофункціональний плагін WordPress корпоративного класу безпеки, який включає брандмауер, сканування вірусів, трафік в реальному часі з геолокації і багато іншого. На сайті плагінів для вордпресс заявлений як скачуваний плагін для захисту вордпресс сайтів.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wordfence/

AntiVirus

AntiVirus — плагін WordPress для перевірки вашого блогу на наявність вірусів і експлойтів. Можна налаштувати щоденну автоматичну перевірку з відправкою звіту вам на e-mail.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/antivirus/

Слайдери, зображення, медіа

Nivo Slider

плагины WordPress

Nivo Slider — один з найпопулярніших jQuery плагіни для слайдера і галереї WordPress. Даний плагін має багато різних корисних налаштувань: 16 шаблонів, чуйний (реагувати) дизайн, простий і гнучкий в установці та налаштування.

Раніше даний плагін поширювався безкоштовно, тепер же він доступний в трьох платних пакетах: 29 у.е. ліцензія для одного сайту на рік, 59 y.e. — розширена ліцензія для 3 сайтів з підтримкою функціоналу і 99.е. — версія для веб-розробників для 30 сайтів.

Купити і завантажити плагін: http://dev7studios.com/nivo-slider/

Meta Slider

Meta Slider — один з найбільш популярних плагінів слайдеоа для WordPress. Проста інсталяція. Включає: Flex Slider 2, Nivo Slider, Responsive Slides, Coin Slider. Є платна версія Meta Slider Pro.

Завантажити плагін: https://wordpress.org/plugins/ml-slider/

Meteor Slides

плагины WordPress

Meteor Slides — простий і дуже зручний у налаштуванні плагін WordPress для організації слайд-шоу в WordPress. Володіє чуйним дизайном (responsive design).

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/meteor-slides/

NextGen Gallery

плагины WordPress

NextGen Gallery – один з кращих плагін для створення галереї в wordpress, розширює функціонал стандартної галереї WordPresss. у NextGEN є все, що потрібно від фотогалереї, зроблено якісно професійно і навіть підтримує можливість flash слайдшоу.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/nextgen-gallery/

UnPointZero Slider

плагины wordpress

UnPointZero Slider — незамінний WordPress плагін для виводу популярного типу новинного слайдера. Слайдер повністю настроюємо, є кілька варіантів відображення.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/unpointzero-slider/

EasyRotator для WordPress

плагины WordPress

EasyRotator для WordPress плагін WordPress для організації слайд-шоу. 45 шаблонів оформлення, чуйний дизайн, необмежену кількість зображень і ін

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/easyrotator-for-wordpress/

RoyalSlider

плагины WordPress

RoyalSlider для WordPress — платний плагін для WordPress, який відповідає за організацію галереї зображень . Плагін для мобільних пристроїв і дозволяє створювати повністю настроюється слайд-шоу і CSS3 ротатори банерів із зображеннями, відео або HTML-контенту в слайдах. Ви також можете динамічно заповнювати дані з Flickr, 500px. Для фото галереї можна включити вертикальний або горизонтальний ескізи. Карусель також підтримує YouTube або Vimeo відео, яке дозволяє створювати відео-галереї.

Ціна плагіна RoyalSlider для WordPress — у 20.е.

Купити і завантажити плагін: http://codecanyon.net/item/royalslider-touch-content-slider-for-wordpress/700256?ref=soland1234

Site Background Slider

плагины WordPress

Site Background Slider — відмінний плагін для WordPress, який організовує слайдшоу для фону вашого сайту. При цьому зображення для фону розтягуються на весь екран.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/site-background-slider/

Yet Another Related Posts Plugin

плагины WordPress

Yet Another Related Posts Plugin — плагін для відображення списку схожих записів. Можна вибрати три види відображення, задати кількість записів, параметри сортування.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/yet-another-related-posts-plugin/

Віджети, сайдбар, меню

UberMenu

плагины WordPress
UberMenu — один із найпотужніших і мега-функціональних меню плагінів для WordPress! Дуже красиве сучасне мульти-рівневе меню з різними налаштуваннями. Повністю реалізовано в чуйну (реагувати) дизайні, сумісний з iPhone & iPad. Плагін платний, але коштує всього 16.е. але повірте, це того варто.

Купити і завантажити меню: http://codecanyon.net/item/ubermenu-wordpress-mega-menu-plugin/154703?ref=soland1234

JQuery Vertical Mega Menu Widget

плагины WordPress
JQuery Vertical Mega Menu Widget — відмінний плагін для організації вертикального меню. Простий і легкий у налаштуванні, можливість реалізації багаторівневого меню.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/jquery-vertical-mega-menu/

JQuery Accordion Menu Widget

JQuery Accordion Menu Widget — плагін WordPress для організації так званого вертикального меню-акордеона.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/jquery-vertical-accordion-menu/

WordPress Popular Posts

плагины wordpressWordPresss Popular Posts – плагін (віджет) для виводу популярних записів у сайдбарі. Можна задавати кількість нових записів, період популярності записів та ін.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-popular-posts/

Widget Logic

плагины WordPress

Widget Logic — важливий і корисний плагін WordPress для організації віджетів на вашому сайті. Можна задавати відображення, розташування віджетів в залежності від типу сторінок.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/widget-logic/

Content Aware Sidebars

плагины WordPressContent Aware Sidebars — плагін WordPress для організації відображення сайдбар (sidebar) в залежності від сторінок, що переглядаються.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/content-aware-sidebars/screenshots/

Mini Loops

плагины WordPressMini Loops — важливий плагін WordPress, який відповідає за відображення стрічки останніх записів певних категорій.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/mini-loops/

Оформлення записів сторінок

Posts in Page

плагины WordPress

Posts in Page — цікавий плагін WordPress, які дозволяє додавати пости на будь-які сторінки вашого сайту.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/posts-in-page/

WP UI – Tabs, Accordions, Sliders

плагины WordPress

WP UI – Tabs, Accordions, Sliders – плагін, який дозволяє вставляти в запису контент у вигляді табів, слайдерів – це допомагає ефективно розташовувати інформацію на сторінці. Є налаштування для 14 css3 теми.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-ui/

Pricing Table

плагины WordPress
Pricing Table — плагін WordPress, який допоможе вам легко і швидко згенерувати оформлення таблиці ціни. Необмежена кількість стовпців, зринаючі підказки., три схеми оформлення.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/pricing-table/

TablePress

плагины WordPress

TablePress — плагін WordPress, який забезпечує створення та заповнення таблиць у запису. Можна імпортувати і експортувати створені таблиці. При цьому не потрібно знань html, css.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/tablepress/

WP Google Fonts

плагины WordPressWP Google — відмінний плагін WordPress для використання на вашому сайті Google шрифтів з Google Font Directory. Дуже простий і зрозумілий в налаштуваннях.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-google-fonts/

Shortcodes Ultimate

плагины WordPressShortcodes Ultimate – WordPress плагін, який дозволяє додавати більше 30 шорткодов для швидкої вставки в пост, наприклад, кнопки, списки, таби і пр.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/shortcodes-ultimate/

WP-PostRatings

плагины WordPressWP-PostRatings — плагін WordPress, який додає на ваш сайт систему рейтингів записів, сторінок.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-postratings/

Календарі, події, бронювання

Appointment Booking Calendar

плагины WordPress

Appointment Booking Calendar — плагін WordPress, який дозволяє приймати онлайн-замовлення з набору доступних тайм-слотів в календарі. Є зв’язок з PayPal, можливість призначати важливість кожному тимчасовому слоту, оповіщення по мейлу, експорт в iCal формат та ін.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/appointment-booking-calendar/

easyReservations

плагины WordPress

easyReservations — відмінний плагін для WordPress управління бронюванням, резервацією на сайті. Дуже зручний і наочний інтерфейс з різними налаштуваннями. Наприклад, можна створювати групи для різних типів резервування, відмовити, схвалити резерв, зробити моментальний перерахунок вартості бронювання та ін. Підтримка 7 мов, зокрема — російської.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/easyreservations/

Bookings

плагины WordPressBookings — дуже потужний плагін WordPress для професійного букінгу та резервації. Дуже багато функцій. Дві версії — безкоштовно, pro $9.95/міс., expert $19.95/міс. У безкоштовної версії — 1 розклад і 25 букингов протягом місяця. Підтримка багатомовності.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/bookings/

All-in-One Calendar

All-in-One Calendar – відмінний плагін (віджет) для календаря подій, що має багато налаштувань відображення: день, тиждень, місяць. Події легко інтегруються з Google Calendar, Apple iCal, MS Outlook та іншими системами, які дозволяють формат iCalendar (.ics) . У події можна інтегрувати Google Maps.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/all-in-one-event-calendar/

Соціальні мережі, шарінг, розсилки RSS

Sociable

плагины WordPress

Sociable — один з найбільш популярних плагінів WordPress для шарінга соціальних мереж. Підтримує всі популярні соціальні мережі, безкоштовний і простий в установці. Красиві сучасні іконки соцмереж. Рейтинги.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/sociable/

AddThis

плагины WordPressAddThis– багатофункціональний плагін соціальних закладок для WordPress сайтів. Мабуть, найбільший за кількістю підтримуваних сервісів: 350+. Крім популярних Facebook, Twitter, Digg, StumbleUpon, LiveJournal, є багато російськомовних сервісів: ВКонтакте, Однокласники, БобрДобр, memori.ru, МоеМесто, Мой круг, 100zakladok та ін. Плагін має безліч налаштувань, хорошу документацію, особливо через сайт плагіна можна відключати і включати потрібні сервіси. Є API для розробників. Облік соціального трафіку.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/addthis/

Shareaholic

плагины wordpressShareaholic — дуже популярний і функціональний плагін для WordPress, який забезпечує шарінг в багато соціальні мережі. Гнучкі налаштування. Є блок рекомендацій, статистика, аналітика. Локалізація на 15 мовах.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/sexybookmarks/

WP Socializer

плагины wordpressWP Socializer — гарний і корисний плагін WordPress для шарінга в соціальні мережі (на даний момент 107 соцмереж). Можна налаштувати відображення плаваючого блоку, віджета, шорткода та ін.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-socializer/

NextScripts: Social Networks Auto-Poster

плагины wordpress
NextScripts: Social Networks Auto-Poster — відмінний плагін для WordPress, які реалізує автоматичний крос-постинг в різні соціальні мережі і ресурси: Facebook, Twitter, vKontakte(VK.com), LiveJournal, LinkedIn, Google+, Pinterest , на сайти WordPress, Blogger і ін.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/

VKontakte Cross-Post

плагины wordpressVKontakte Cross-Post – плагін для WordPress, що дозволяє публікувати інформацію про нові записи вашого блогу на стінах групи або офіційної сторінки ВКонтакте прямо зі сторінки публікації статті. В основі кросспостінг лежить ВКонтакте API, за коштами якого і проводиться авторизація і публікація записів на стіні вашої групи.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/vkontakte-cross-post/

Mashable Like ShareButton

плагины wordpressMashable Like ShareButton — плагін WordPress, який дозволяє оформляти блок зв’язку з різними соціальними мережами як на популярному сайті Mashable. Красиво і інформативно. Щоправда, в новій версії сайту цього блоку вже немає.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-mashsocial-wigdet/

Wysija Newsletters

плагины wordpress

Wysija Newsletters — багатофункціональний, потужний плагін WordPress, який відповідає за створення розсилки новин на вашому сайті. Багато налаштувань, дуже зручний WYSIWYG-редактор, у безкоштовної версії підтримує до 2000 передплатників, імпорт передплатників з MailChimp, Aweber і пр, до 30 тем оформлення.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wysija-newsletters/

Newsletter Sign-Up

плагины wordpress
Newsletter Sign-Up — багатофункціональний і популярний WordPress плагін, який дозволяє створювати новинні розсилки зі сторонніми сервісами новинних розсилок, таких як MailChimp, YMLP, Aweber, iContact, PHPList, Feedblitz. По суті, якщо правильно прописати настройки, то можна скористатися практично будь-яким сервісом подібних розсилок.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/newsletter-sign-up/

Feedburner Form

плагины wordpressFeedburner Form – плагін для форми підписки на Feedburner. Повністю настроюється дизайн відображення, внизу розташовується лічильник передплатників.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/feedburner-form/

FeedWordPress

плагины wordpress
FeedWordPress — корисний плагін Atom/RSS для WordPress, збирає і генерує стрічки з вказаних вами RSS-каналів.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/feedwordpress/

Easy AdSense

плагины wordpressEasy AdSense — плагін WordPress, який дозволяє легко вставляти код Google AdSense в різні частини сторінок сайту і сайдбара. Має налаштування оформлення. Просто і зручно.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/easy-adsense-lite/

iMoney

плагины wordpressiMoney — багатофункціональний плагін WordPress, який дозволяє вставляти рекламу з таких рекламних майданчиків як: Google Adsense, Sape.ru, tnx.net/xap.ru, Begun.ru, admitad.com, mainlink.ru, linkfeed.ru, adskape.ru, Teasernet.com, Trustlink.ru, а також php/html код.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/imoney/

Simple Ads Manager

плагины wordpressSimple Ads Manager — зручний плагін WordPress, який реалізує рекламну ротаційну систему з гнучкою логікою відображення різного виду реклами. Можна вставляти будь-які HTML, javascript, PHP.

Завантажити плагін: https://wordpress.org/plugins/simple-ads-manager/

AdRotate

плагины wordpressAdRotate — багатофункціональний потужний плагін WordPress для заробітку на різного виду реклами від банерів до контекстної реклами. Багато налаштувань.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/adrotate/

Адмінпанель

Broken Link Checker

плагины wordpressBroken Link Checker – корисний плагін, призначений для автоматичний перевірки неробочих посилань на сайті WordPress. Плагін сканує сайт через певні проміжки часу і в разі виявлення битих посилань сповіщає про це через е-мейл.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/broken-link-checker/

Ultimate TinyMCE

плагины wordpressUltimate TinyMCE — плагін для підключення просунутого WYSIWYG-редактора з безліччю додаткових функцій оформлення записів і HTML/CSS. Інтуїтивно зрозумілий і легкий у використанні.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/ultimate-tinymce/

WordPress Download Monitor

плагины wordpressWordPress Download Monitor— плагін WordPress для організації завантажень (закачувань файлів, вставки завантажень пости, моніторингу кількості завантажень з сайту.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/download-monitor/screenshots/

WP Total Hacks

плагины wordpressWP Total Hacks — хитрий плагін WordPress 🙂 він дозволяє реалізувати більш 20 «хаків», наприклад, додати іконки, змінити лого адмінки і сторінки входу в адмінку, вимкнути автозбереження і ін.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-total-hacks/

WP Health System

плагины wordpressWP Health System — важливий плагін WordPress для збору інформації про вашій системі, PHP, mysql, WordPress, базі даних. Відображається у вигляді віджета на адмінпанелі, що дуже наочно і зручно.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-system-health/

Admin Menu Editor

плагины WordPress
Admin Menu Editor — плагін WordPress для зміни адмін-меню. Можна додати нові пункти меню, приховати, перейменувати існуючі та ін.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/admin-menu-editor/

ManageWP Worker

плагины wordpress
ManageWP Worker — цікавий плагін WordPress єдиний у своєму роді, який дозволяє отримати безпечний віддалений доступ для роботи над вашим кількома WordPress сайтів з однієї адмін-панелі. Необхідно зареєструвати аккаунт на https://managewp.com.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/worker/

Багатомовні сайти

qTranslate

плагины wordpressqTranslate – незамінний плагін для реалізації багатомовності на сайті WordPress. Підтримує безліч мов, у тому числі російська і українська – для цього викачуються модулі локалізації, можна робити свої переклади. Легке перемикання між мовами на сайті.

Завантажити плагін: https://wordpress.org/plugins/qtranslate-x/

xili-language

плагины wordpress
xili-language — плагін WordPress для організації мультиязычного сайту. Просунутий інтерфейс з різними налаштуваннями.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/xili-language/

Polylang

плагины wordpressPolylang — ще один плагін WordPress для реалізації перекладу вашого сайту на кілька мов. Ви можете переводити пости, сторінки, медіа, категорії, RSS-стрічку і багато іншого.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/polylang/

Knews Multilingual Newsletters

плагины wordpress
Knews Multilingual Newsletters — плагін WordPress, який дозволяє створювати багатомовні новинні розсилки швидко і професійно. Зручний WYSIWYG — редактор, багато налаштувань.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/knews/

SEO, статистика, аналітика

WordPress SEO by Yoast

плагины wordpressWordPress SEO by Yoast — мабуть, самий багатофункціональний і кращий SEO-плагін для WordPress на сьогодні. Плагін WordPress SEO by Yoast був розроблений Йоастом де Валком, одним з найбільш видатних експертів з WordPress. Цей плагін дуже часто оновлюється, є, мабуть, найбільш зручним інструментом, якщо ви хочете підвищити кількість відвідувачів сайту з пошукових систем.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-seo/

All in One SEO Pack

плагины wordpressAll-In-One SEO – популярний плагін для автоматичної пошукової оптимізації блогу. Даний плагін автоматично оптимізує сайт генеруючи meta теги заголовків web-сторінок, а також заголовки повідомлення, описи, структури та URL теги для кожного повідомлення.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/all-in-one-seo-pack/

Google Analyticator

плагины wordpressGoogle Analyticator — популярний наочний плагін WordPress, який активує ваш JavaScript код Google Analytics на вашому сайті. При цьому є дуже наочний віджет, який в адмін-панелі видає вам статистику Google Analytics вашого облікового запису, пошуковим фразам, кількості відвідувачів та ін. Дуже простий в установці.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/google-analyticator/

WP SlimStat

плагины wordpress
WP SlimStat — корисний плагін WordPress для потужної веб-аналітики в режимі реального часу. Сучасний інтерфейс, зручний у налаштуванні, можна налаштовувати статистику з різних фільтрів.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-slimstat/

Social Metrics

плагины wordpress
Social Metrics– важливий плагін для відстеження активності ваших записів в різних соціальних мережах. Дані відображаються на панелі інструментів адмінки. На даний момент відслідковуються Twitter, Facebook, Google +1, StumbleUpon, Digg і LinkedIn.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/social-metrics/

SEO Friendly Images

плагины wordpress
SEO Friendly Images – важливий плагін для оптимізації зображень на сайті, автоматично додає атрибути ALT і TITLE. Крім того, це робить зображення W3C/xHTML валідними.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/seo-image/

Google XML Sitemaps

плагины wordpressGoogle XML Sitemaps – плагін для створення карти сайту на WordPress. Плагін генерує файл Sitemap.xml і відправляє в Google. При додаванні нових записів, цей плагін автоматично створить нову сторінку в карті вашого сайту.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/google-sitemap-generator/

W3 Total Cache

плагины wordpress
W3 Total Cache — плагін WordPress, який кешує, створюючи статистичні сторінки. Відмітна особливість цього плагіна в тому, що він підтримує стиснення скриптів, CSS, кеш для бази даних.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/w3-total-cache/

Мобільні фішки, карти, чуйний дизайн

WPtouch

плагины wordpressWPtouch — плагін WordPress для створення мобільної версії вашого сайту ( iPhone, iPad, Android, Blackberry, Palm OS, Samsung touch mobile, чуйний дизайн). У платній преміум версії можна прибрати сторонню рекламу.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wptouch/

WiziApp

плагины wordpress
WiziApp — цікавий плагін WordPress для створення мобільного додатка (HTML5, Android, iPhone) і навіть публікації в каталозі мобільних додатків App Store and Google Play Market.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wiziapp-create-your-own-native-iphone-app/

WP Geo

плагины wordpressWP Geo — корисний плагін WordPress для додавання розташування на карті ваші записи, сторінки.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-geo/

WP Google Maps

плагины wordpress
WP Google Maps — простий і зручний у використанні плагін WordPress для карт Google. Можна створювати карти потрібних розмірів, додавати локації, опису, об’єкти та ін.

Завантажити плагін: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-google-maps/

Шановні читачі, повідомте в коментарях, які плагіни, на ваш погляд ми не врахували в нашому огляді — кращі плагіни WordPress — ми неодмінно його доповнимо.


Автор ТопОбзор
При використанні цього матеріалу «Мега-огляд: кращі плагіни WordPress» активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
21
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
3
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
24
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here