Представлена ще одна елітна спеціалізація з нового доповнення guild wars 2

0
32

Гравцям mmorpg guild wars 2 показали вже восьму елітну спеціалізацію, яка з’явиться разом з виходом доповнення end of dragons. Нове відео знайомить фанатів з untamed, новим підкласом ranger.

Untamed навчилися направляти стародавні сили природи через зв’язок, який вони поділяють зі своїми вихованцями. У той час, як тварини атакують, використовуючи первозданну енергію, потужні удари молота untamed не дають противникам можливості встояти на ногах.

Інші подробиці specter, untamed і ще однієї нової поки неанонсованої елітної спеціалізації розробники покажуть в цю п’ятницю, 22 жовтня. Заходьте о 22:00 за московським часом на офіційний twitch-канал guild wars 2, щоб подивитися презентацію.

А наступного тижня arenanet планує провести третій бета-івент. З 26 по 30 жовтня у гравців буде можливість особисто спробувати ці три елітні спеціалізації у відкритому світі, інстансах, а також режимах player vs. Player і world vs. World. Для участі в бета-івенті нічого купувати не треба, доступ отримає абсолютно будь-який бажаючий.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here