Samsung galaxy watch4 отримали нові функції і циферблати

0
29

Компанія samsung випустила велике оновлення для розумних годин серії galaxy watch4. Нова прошивка розширює функціональність пристрою, а також доповнює їх інтерфейс додатковим набором циферблатів і дозволяє використовувати кастомні «живі» шпалери.

Після установки апдейта поліпшується алгоритм спрацьовування функції fall detection, яка тепер активна не тільки під час тренувань, але і в ті моменти, коли користувач стоїть на місці. Власник гаджета може заздалегідь вибрати чотири контакти, яким буде негайно відправлено повідомлення при спрацьовуванні відповідного датчика. Крім того, в пристрої з’явиться настройка регулювання чутливості функції.

Крім того, з оновленням по смарт-годинник «вивчать» новий жест-рух зап’ястям, що імітують постукування. Така дія дозволить швидко відкрити вибране додаток, список тренувань, створити нагадування або активувати будь-яке з прив’язаних розумних пристроїв.

Ще одним нововведенням стали чотири додаткових віртуальних циферблата. Тим, хто хоче досягти певної фітнес-мети, підійде info brick, на якому відображаються ключові показники: від частоти серцевих скорочень і рівня стресу до даних про повсякденну активність. На інших циферблатах можуть відображатися прогноз погоди, панель управління або живі шпалери з можливістю налаштування під себе.

Крім того, з оновленням на пристрої стає доступно ще більше анімацій для циферблата «змагання», які дозволяють відстежувати, як користувач справляється з вправою. При цьому віртуальний персонаж буде відображати всі етапи тренування за допомогою анімації: від розтяжки до святкування перемоги.

У компанії відзначають, що в новій прошивці для galaxy watch4 був поліпшений алгоритм роботи пульсометра і функції, що дозволяє визначати рівень стресу власника. Заодно була спрощена робота таких функцій, як ar emoji, together, bitmoji, rnimal і cute character.

Для власників смарт-годин galaxy watch, galaxy watch active, galaxy watch active2 і galaxy watch3 компанія samsung також підготувала спеціальну пропозицію-60-денну безкоштовну підписку на фітнес-сервіс strava.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here